IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Надежда Нейнски: Визитата на Доналд Тръмп-младши у нас буди тревога


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

95
Дабе
преди 4 дни
Харесвам 14 Не харесвам 1
*** народ.Като ви боднат един два дата центъра и ви вземат евтиния ток от АЕЦ + от новият реактор за 60 млрд. и водата на три града щото как се охлажда дата център ще видите крипто мипто и ток по 1лв=киловата.
отговор Сигнализирай
94
Справедлив
преди 4 дни
Харесвам 9 Не харесвам 14
Страните които обикаля Доналд Тръмп - младши ще бъдат отлъчени от ЕС и предадени за управление на Путин.
отговор Сигнализирай
93
Доналд Тръмп
преди 4 дни
Харесвам 26 Не харесвам 1
Надке. Ти коя беше ?!
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 20 Не харесвам 1
Синя комунистическа ***.
отговор Сигнализирай
91
Мдаааа
преди 4 дни
Харесвам 31 Не харесвам 1
Щом mъnama Надка е разтревожена ще е на добре.
отговор Сигнализирай
90
Тон
преди 4 дни
Харесвам 24 Не харесвам 1
Стара скарида
отговор Сигнализирай
89
Обективен
преди 4 дни
Харесвам 32 Не харесвам 1
Дърта вещица - ограби и приватизира де що можа.Скачаше като *** на площада и викаше " кой не скача е червен" а месец след това уреди без пари многоетажния гараж на УБО ( сега НСО ) на бившия си мъж - Камен Михайлов . Изучи дъщеря си в Швейцария ,като всички разноски пое българската държава чрез някаква фондация......Напишете в Гугъл " Хубавото Наде" и четете в уикипедията ги пише всички тези нейни далавери. И вместо в затвора ,я пратиха посланник в Турция.
отговор Сигнализирай
88
Д.чанто,
преди 4 дни
Харесвам 32 Не харесвам 0
Интересът на България е ЕС да се промени за да е изгоден за гражданите му, а не на всяка цена да останем в него. В момента образуванието ЕС е полезно езинствено за урсулите и техния местен слугинаж.
отговор Сигнализирай
87
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 4 Не харесвам 1
Да,дигиталните пари не миришат,затова пръдни и направи боя!
отговор Сигнализирай
86
анонимен
преди 4 дни
Харесвам 7 Не харесвам 2
Идва за сделка по Магнитски.
отговор Сигнализирай
Новини