BGONAIR Live

Парадът на Българската армия в центъра на София - 700 военни и липса на техника НА ЖИВО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 година
Харесвам 26 Не харесвам 0
Парадираме с пешаци,старите железа ги дарихме на укропите нови няма или ако има те са дефектни,пълен позор!
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 18 Не харесвам 0
А къде е самолета? Лети ли?
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Колониални сепои.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 година
Харесвам 23 Не харесвам 0
Подготвят ни за война срещу Русия. Не слушайте глупостите по NovaTV че нямало мобилизация. Като няма мобилизация, тогава защо масово има повиквателни за запасняци. Защо им се взимат мерките за дрехи и обувки? Ще им подаряват луксозни костюми сигурно и ще ги канят на бал с маски? Няколко приятеля вече са привикани и са убедени, че ни готвят за пушечно месо. Англичани и американци пак командват от хиляди километри, а българските политици хвърлят своите в месомелачката. Ех, Левски...
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 година
Харесвам 20 Не харесвам 0
Жалка история. Желязков е готов за война. Ще ги газим всички наред, а? Давай още милиони за оръжия вместо да пенсии, здравеопазване и образование. Слуги на Брюкселските и д иоти
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
6
Мнозинството
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
Много са зле тези. Разпасана сбирщина без подготовка. Там са за да си чакат заплатите всеки месец.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 година
Харесвам 28 Не харесвам 0
по голям резил от това не сме имали , с една дума показахме пушечно месо
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 година
Харесвам 22 Не харесвам 0
жалка картина
отговор Сигнализирай
3
Въпрос
преди 1 година
Харесвам 21 Не харесвам 0
Къде е Натовската техника?
отговор Сигнализирай
Новини