BGONAIR Live

В МВР започва проверка, свързана с безопасността на пътя


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

18
Никакви проверки
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Уволнение на този,който е пуснал поръчката и оставка на министъра.То не знае къде се намира.
отговор Сигнализирай
17
Пази Боже
преди 1 година
Харесвам 8 Не харесвам 1
Ако това не е някаква шега, предлагам МВР да назначат на щат няколко попа, за да ръсят светена вода по пътищата за да се намалят катастрофите по пътищата!
отговор Сигнализирай
16
българина
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
българия е страната на безграничните административни възможности, проверки и комисии,, пък инфраструктуратат същата каъо преди 30г... вие си ги избрахте
отговор Сигнализирай
15
Хора
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Полицията не работи,това е проблема,и за награда им увеличават заплатите с 50%,без реформи и промени.Никъде в света няма, полицай като нашите приличащи на мутри и клошари, Никъде?!
отговор Сигнализирай
14
До 7
преди 1 година
Харесвам 3 Не харесвам 2
Плажните топки са предвидени да се слагат под колана. Така всеки,който няма въздушна възглавница ще бъде предпазен при удар. По две възглавници от плажни топки на всеки одадил се на 112 решетка, звезда, маймунско а.
отговор Сигнализирай
13
Факт
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
Този бардак наречен полиция, излиза много скъп на народа.Така не може повече.
отговор Сигнализирай
12
А за мюсюлмани?
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 1
Аз не мога да взема икона, мюсюлманин съм. Искам да ми подарите айет от Корана, или плочка с името на Аллах. Иначе това е дискриминация. В Турция всяка кола има. Качваш се, казваш Бисмиллях и с името на Аллах напред с пълна газ. Ако ше стигаме, ще стигнем.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 1
МВР са въздух под налягане. За това ще надуват балони. А иконите защо са? С молитви ли ще спрат дрогираните и пияните? Хахахахахаха Хахахахахаха Хахахахахаха Хахахахахаха
отговор Сигнализирай
10
Ай стига, бе
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 1
Да не би да се е крало и да са правени некачествени пътища и ремонти, а други въобще да не са правени, защото само и всичко се е крало? Питам само.
отговор Сигнализирай
9
северозападО
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 1
Можеше да отбележите, че само днес станаха няколко тежки катастрофи с ТИР-ове в наши край, вместо да си пълните страниците с Украйна, Тръмп и т.н., дежурните ви наредени отгоре и най-вече безполезни теми!!
отговор Сигнализирай
Новини