IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

В кадър: Министър Георгиев с шокиращи снимки от дома във Варна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 1
Астотици хиляди украинци вече 3-та година на Лукс и Олинклузив ! -Безплатни здрави грижи ,безплатен транспорт и кеш пара на ръка ! А,министре ? Има ли друга такава държава Бе Бойко ? Бе Пеевски ?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 12 Не харесвам 0
Аушвиц по Български..
отговор Сигнализирай
8
Инж+
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 5
Берем "плодовете" на 35г. "преход" по модела на КГБ/ДС!!!!
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 3
До: Сетих се!, тен ли са виновни, че бълагрите масово са необразовна, нерализирани, злобни и отчайващо гнуси същества? Щот причината да се случва това са именно тези качества на 80% от народонаселението!
отговор Сигнализирай
6
ККК
преди 1 месец
Харесвам 17 Не харесвам 0
Линч трябва. Правосъдието тук е слаба работа!
отговор Сигнализирай
5
стоян
преди 1 месец
Харесвам 13 Не харесвам 3
Министър Георгиев да попита вожда си Борисов по всички въпроси на геноцида над българският народ.Нали те управляват през всичките тези години.Време е да се потърси сметка на цялата корумпирана върхушка.В четвъртък от 10ч.всички сме пред централата на Герб.Да ги питаме лично.А и тиквата да ни преброи колко сме.Че нещо се е объркал в броенето.
отговор Сигнализирай
4
Сетих се!
преди 1 месец
Харесвам 21 Не харесвам 2
Любимите на целия ни народ високоплатени наши 240 безценни депутати нека да поживеят няколко месеца в такъв дом и при същите условия, както онези нещастни старци. Да им се даде задача докато са в дома да мислят върху създаването на адекватен закон, на базата на който да функционират такива заведения и друг такъв, въз основа на който да бъдат наказвани собствениците и персоналът на заведенията, ако не си вършат работата коректно.Гарантирано ще се сдобием с перфектни закони, ако депутатите оцелеят
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 2
да може вече да се открие Белене има доста кандидати за там.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 26 Не харесвам 4
Малко вече стана повечко тази история. Големият проблем в тази старан е липсата на човечност. Българите за зли, озлобени, мразещи и не им пука за никого! От друга страна има остра нужда от заведения, в които да се полагат адекватни грижи за възрастните! Не всеки може да напусне работа за да гледа болни роднини! Хем няма къде, хем нямаш нормални хора на територията... какво друго да се случи, а? В тази държава качествена услуга се предлага само по документи. И никой не смее да се оплачи! Никой!!!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
130човека по 1300лв.. амчи добре е...
отговор Сигнализирай
Новини