BGONAIR Live

Рая Назарян: Действията на Радев не са имали за цел да бъдат питани хората


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

62
Истината
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 0
Добро утро. Имаше за цел да разсекретяване на всички договори за концесиите на държавните природни ресурси с цел ясен икономически преход към еврото.
отговор Сигнализирай
61
Коко
преди 1 година
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонименКак е възможно без да сте инфиормиран да взимате отношение.ЧЕТЕТЕ има решение на НС, че само при този курс, ще приемем еврото.Ето това сте протестиращите, всеки може да Ви манипулират.
отговор Сигнализирай
60
КОНФУЦИЙ
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 4
ЩОМ КОМУНИСТИЧЕСКИТЕ ПРАСЕТАРИЯ ККВВИЧАТ КАТО КЛАНИ-НЕДОДРАНИ ЗНАЧИ ПРЕЗИДЕНТЪТ Е ПРАВ!!!...
отговор Сигнализирай
59
Анонимен
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Навремето тиквурника го развежда ха и го представя ха като бъдещият силен министър. Пред.
отговор Сигнализирай
58
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 2
До: 1 януари 2026Ако имате естествен интелектще разберете....!
отговор Сигнализирай
57
Българин
преди 1 година
Харесвам 4 Не харесвам 2
Браво Райче,бат ти Борко и теб ще те вкара в стаичката
отговор Сигнализирай
56
анонимен
преди 1 година
Харесвам 7 Не харесвам 2
Тази госпожа Нарязан не е в час и повтаря опорните на *КОЙ* . Нагло отхвърлиха провеждането на референдум дори при 600 000 събрани подписа за провеждане ,с което нарушила Конституцията. И Киселина не е инстанция та,която да определи дали предложението на Президента противоречи на Конституцията.
отговор Сигнализирай
55
Ту туу
преди 1 година
Харесвам 11 Не харесвам 4
Няма партиен "лидер"нанесъл повече вреда на България от тиквата.,подлизурство,натегане,незачитане на хората,купуване на избори,парадиране с простотия и разбира се кражби,кражби,кражби.Затова "герб"трябва да бъдат отстранени от власта,а след тях и мераклията за управление-шиши.
отговор Сигнализирай
54
Данаил
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Казала някоя си от герб ! Е ли референдум висша форма на демокрацията или не ! Естествено продължение е да няма и повече избори , да не се наруши демокрацията :)
отговор Сигнализирай
53
А защо
преди 1 година
Харесвам 9 Не харесвам 3
Хората не се питат,бе сладурче гербаво!
отговор Сигнализирай
Новини