BGONAIR Live

300 пътници са били блокирани за час в "ръкав“ на Летище София


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
Мрънкачи
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Тия лигльовци да не мрънкат много много , ние бяхме блокирани за една седмица на единия ръкав в Гърция па не мрънкаме айде сиктир.
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
С малко бебе в количка съм слизала на летището във Франкфурт по стълби. Нито имаше асансьор, нито някой да ми помогне. Добре, че бяха пътниците. Това на къмектинг флайт от Америка до България.
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 1 година
Харесвам 1 Не харесвам 0
Случват се такива неща. И по другите летища се случват. Защо веднага всички крещят българска работа.... Аз пътувам много вижвал съм объркани изходи, объркани багажи. Чакане на самолета за стълба и какви ли не неуредици по летищата. Някой път дори не са се извинявали за лошото обслужване по чуждите летища. Голямо реване падна тук.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 0
Навсякъде се назначават политически лица, а не експерти и всичко рухва.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
е можеше и по-лошо, примерно да не работи климатика и да се изпекат в 3 часа следобед, гледайте позитивно на нещата...
отговор Сигнализирай
18
Сърбежова
преди 1 година
Харесвам 2 Не харесвам 2
и тя била на тоя полет и в "ръкавът" - явно се е връщала от Лондон след като е Прехвърляла Окрадените Милиарди към някоя офшорка като Британските Вирджински Острови, да ги спасява преди набутването ни в ЭуроЗоната!
отговор Сигнализирай
17
Вале -каро
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 2
Сега разбирате ли ако БДЖ стане частно?
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 1 година
Харесвам 6 Не харесвам 0
Айде малко по сериозно., кой български самолет побира 300 пътника с кипаж и стюардеси?
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 година
Харесвам 5 Не харесвам 0
Всички служители на борсата,включително и граничните фуражки!!!!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 година
Харесвам 15 Не харесвам 0
Така става,когато на високи постове са наведени калинки!!!!!!
отговор Сигнализирай
Новини