IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Преизчисляването на пенсиите по Швейцарското правило покрива 50% от инфлацията


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

32
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: ВайЕ какво да се прави. Не всички сме връзкари.
отговор Сигнализирай
31
Димитър Кънев
преди 3 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Че нали щеше да бъде увеличението с 12%. Не ви ли стига увеличението на вашите заплати. И не лъжете че е според швейцарското правило. Тогава трябваше да има увеличение и от първи януари. А не само от първи юли. Ей не се неналъгахте.
отговор Сигнализирай
30
Егати ти държавата
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Взела да се хвали че покрила 50%от инфлацията и една безсрамна крадла,която не си знае парите,взела да успокоява бедните, стари хора!
отговор Сигнализирай
29
Язе
преди 7 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Христинке, що като толкова те е грижа за пенсионерите вдигнете ги от 1 януари както вашите заплати и много от цените!
отговор Сигнализирай
28
Вай
преди 8 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Който иска,хубава пенсия,за достойни старини,да стане,Депутат!!!
отговор Сигнализирай
27
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
Ше ми правите на швейцарци!
отговор Сигнализирай
26
Българин
преди 9 часа
Харесвам 12 Не харесвам 1
Мишоци,защо не пишете колко е минималната пенсия в евро? Защото и вас ви е срам да напишете 300 евро.В целия свят няма такава мизерия!!!
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
Според мен най-справедливо ще бъде да се премахне концепцията за пенсия изобщо. Тогава всеки сам ще е отговорен за старините си! Да видим тогава кой ще ви е виновен, че не можете да си правите сметка.
отговор Сигнализирай
24
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 6 Не харесвам 1
До: Мила, да, справедливо е! Всички, които смятат, че мамят системата са на социална пенсия! А дори и тя им е открадната от останалите! Има две основни компоненти при изчисляването на пенсията: трудов стаж и внесена социална осигуровка! Научете се най-накрая, че сте досадни с това мрънкане!
отговор Сигнализирай
23
анонимен
преди 9 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Много е досадно с тези пенсии вече. 1. Всеки знае, че всички родени след 1980 НЯМА да имат пенсия. Но сега плащат пенсиите на текущите. 2. Никъде не е написано, че пенсията трябва да покрива разбирането ви за "нормален живот". 3. Текущите пенсионери през 90те не плащаха масово осигуровки. 4. Около 48% и сега се скатават или получават пари в плик. Как я виждате тази работа? Никой работещ няма да се съгласи да му вдигнат данъците и осигуровките заради пенсионерите. Стига мрънкане!
отговор Сигнализирай
Новини