BGONAIR Live

Джигитите в аварийните ленти на магистралите с фишове от днес, глобата е 1000 лв.


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

34
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Странно къде дремаха 35 г.. винаги е било забранено да се движиш в аварийната лента. Един комшия го потрошиха там още през 2000 г. На тия за какво им вдигнаха толкова заплатите, като дремят от десетилетия.
отговор Сигнализирай
33
Кочо
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ушеф пак триумфално фрга прах в очите, видиш ли голяма работа са свършили. А сега реалността: ТОЛ камери има през около 10 километра. Камерата има 30, може би 50 метра отсечка в която може евентуално да "види" кой се движи във въпросната лента. Значи, те ще упражняват контрол в една 50м отсечка на всеки 10000м. Уникално постижение, постижимо само за нашите милицаи!!
отговор Сигнализирай
32
Чалга текст
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Хич го тиии не иисли. Оди и флекса узвадии.. Резщжии ежии тии, схемицата щеее върви. Схемицата щее върви.
отговор Сигнализирай
31
и ливец съм и рибар
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Чужди номера, фалшув книжа, манизлиза кат я провера ... Ахахххахахха АРЕ ПИШИ ГШОБИ ЕЕЕ
отговор Сигнализирай
30
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ясно... Ще вадя флекса отново
отговор Сигнализирай
29
шофьор
преди 11 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
в крайна дясна лента на "магистрала" хемус от ботевград до софия не може да се кара от дупки и неравности и сега какво 1000 лева да платя да не катастрофирам абе вие луди ли сте оправете пътищата и тогава сложете тая глоба.
отговор Сигнализирай
28
Ъъъъъ
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
Ако се опитам да избягна трап по пътя, в скоросната лента ли трябва да е или в аварийната? И като ми пристигне акта една година и половина по късно, как да докажа, че е имало трап? Непременно трябва да пътувам със свидетели и видеорегистратор ли?
отговор Сигнализирай
27
статистика
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
забележете как при всяка катастрофа е бмв и други
отговор Сигнализирай
26
до35
преди 11 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До: До 34 Напротив, изтича си и още как, като отидох да си сменям книжката и ми излязоха няколко не връчени фиша казаха, че ако ги платя сега щели да бъдат към 50лв. нищо страшно, обаче като попитах от кога са и къде са снимани се оказа, че са изтекли по давност и нищо не съм плащал.
отговор Сигнализирай
25
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
До: Кики То други няма, вече 5-6 други дойдоха и народа ги избра, ама и те се оказаха същите, та даже и по зле.
отговор Сигнализирай
Новини