BGONAIR Live

Управлението, което имаме в момента, няма алтернатива?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Гринго
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До Гербер. Вариантът с една военна хунта или нещо подобно, която да прочисти за 5-10 години България, преди това също може да излезе полезен. Там проблемът е че и невинни може да пострадат, колкото и малко вероятно да е да има невинни, ама свободата иска жертви, какво да направиш. Но разбира се не призовавам кам това, ни най малко
отговор Сигнализирай
13
Гринго
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До Гербер. Благодаря за въпроса. Вижда се, че подхождаш с необходимото уважение, така ще направя и аз. Тук мястото няма да ми стигне да изложа концепцията си, но в общи линии в една демокрация трябва да управлява народът, посредством честни и ненагласени избори. Това може да стане чрез премахване на тайната на вота, като всеки да може да провери къде е отишъл гласът му. За промяната на валутата на България, при събрани 600 000 подписи задължително трябва да има референдум. Много още мога да пиша
отговор Сигнализирай
12
Гербер
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До гринго. Ами дай ТИ да видим какво предлагаш? Кой да управлява и в какъв формат?
отговор Сигнализирай
11
Ядосан
преди 11 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
Стига с тия бухалки бе! Като е срещу нашите е бухалка, като е срещу другите - така трябва. Ай сик тир.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
нови избори, наравени като последните, ще дадат същия резултат, надписвания, липсват чували.... не, не... тази власт е нелегитимна
отговор Сигнализирай
9
Гринго
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Какво беше казал Гьобелс, че ако повторим една лъжа 100 пъти, тя става истина. И тук така. За три дни не остана гербераст, дуперап и друг от шайката, да не ни каже тези думи дословно. Репетират хората, шупето голям страх. А иначе единствено в кражбите в особено големи размери нямат алтернатива. С такава алтернатива доста по-добре ще е без алтернатива.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Няма алтернатива, защото народ няма !
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 2
След като професор Захариев подкрепя сегашното управление на България , това означава че и Путин го подкрепя.
отговор Сигнализирай
6
Бай Х
преди 11 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 3
А има алтернатива за двете Прасенца. Казва се Коледа.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 11 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
Алтернатива значи избор, а народът ако е с емигрирали сиви клетки може да избере нещо от опозицията.
отговор Сигнализирай
Новини