BGONAIR Live

Парламентът прие декларацията на ПП-ДБ: Режимът в Русия подкрепя тероризма


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
така е
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 10
Когато диктатора фашист в Кремъл дойде на власт, преструвайки се на "демократ", обеща на руснаците, че ще им осигури просперитет и бъдеще. В момента Русия е приемана от ЦЕЛИЯ ЦИВИЛИЗОВАН СВЯТ за терористична държава, в която цари пълна мизерия и терор, крепостните биват мачкани на всички нива, ако дори посмеят да гъкнат, а бъдеще нямат никакво и няма и да имат.
отговор Сигнализирай
11
до Христо Христов
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 3
това и 1000 пъти да го пишеш си е за бъдева губиш време и нерви освен ако не си платен или просто луд, малко сте не се заблуждавай като излезете сте един файтон хора
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 2
А режимът в Украйна го практикува. ПП пак с гулпости се занимават. Безполезните им декларации. Свършиха ли проблемите ни в страната?
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 2
тия и д ти продължават да се занимават с глупости
отговор Сигнализирай
8
Ало
преди 10 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 12
Русия е на път да завземе фашистка Украйна. Нашите палячовци с украинското знаме на общината ревът на умряло.
отговор Сигнализирай
7
КП
преди 10 месеца
Харесвам 19 Не харесвам 3
Всичката Мара втасала! Оправиха корупцията и беднотията у нас, вече се борят за световен мир. Палячовци с палячовци
отговор Сигнализирай
6
@ @ @
преди 10 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 14
Руската държава в това състояние е нещо сглобено между комунизъм, нацизъм, феодализъм, и крепостническа дивотия. Докато нормалните общества се развиват и просперират, руските мужици дрънчат оръжия и с ускорени темпове галопират в обратната посока .
отговор Сигнализирай
5
Ринго
преди 10 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 7
Долу про капиталистическите партии. Да живее социалната държава.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
До: анонименКо каза, ко? Я пак?
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
То хубаво, ама зелени го търсят техните военни да му кажат нещо, сигурно някаква декларация
отговор Сигнализирай
Новини