IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Костадинов потвърди: Бях с Флора в Гърция, возихме се в лодка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

155
Бебо
преди 6 дни
Харесвам 8 Не харесвам 15
Само погледнете с какви глупости ни занимават , държавата гори ,тия тръгнали да ни занимават с любовните трепети на някакви олита, българиноооо ?
отговор Сигнализирай
154
Смех
преди 6 дни
Харесвам 15 Не харесвам 22
Дори и третокласник няма да повярва на версията на този псевдопатриот.
отговор Сигнализирай
153
анонимен
преди 6 дни
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: д-р петрановотрязали сте българския израз за лоша жена изречена от селянин
отговор Сигнализирай
152
Хмм
преди 6 дни
Харесвам 9 Не харесвам 19
Любовта не пита, независимо дали е Флора или Фауна, дали са Евроатлантици или искат да маршируват на червения площад. Има ли любов онождането е неизбежно! Вместо като мъж да излезе и да каже, че в тяхната връзка не се говори за политика, а има само разбирателство и ако някой го е яд да се оправя, тоя Копейкин като ученичка 3 клас се оправдава!
отговор Сигнализирай
151
д-р петранов
преди 6 дни
Харесвам 0 Не харесвам 0
даже и да е пял даже и да се снимали *** го е подвела защото е психически много амбициозна и това е довело до тази скапана нереална история която няма нищо общо с политиката
отговор Сигнализирай
150
Да
преди 6 дни
Харесвам 9 Не харесвам 18
Да, но има хубави плажове в Русия, защо не отиде там. И как е плащал в Гърция, в евро, рубли или левове. Все такива интересни въпроси.
отговор Сигнализирай
149
анонимен
преди 6 дни
Харесвам 10 Не харесвам 19
Коста К.опейка нали мразеше евро, защо почива в държава с евро?
отговор Сигнализирай
148
Екскурзия
преди 6 дни
Харесвам 4 Не харесвам 4
, платена от вашите пари, чрез даржавна субсидия за партията, маскирана като 30 минутен клип! Винаги ще се намери месирка, да отрази събитието, тоест, да я заведат на разходка, за която ще получи и хонорар, и командировъчни! Управляващите водят цели свити от свои журналисти при посещения в чужбина и сетне те ги хвалят и защитават по студиата! А Костадан в случая, или се е гушнал с Флора, или е гей! Нормален мъж би предпочел да е мрасник, отколкото му хльо!
отговор Сигнализирай
147
анонимен
преди 6 дни
Харесвам 10 Не харесвам 17
Руският ром защо не е отишъл с рублите си на почивка в Мухонаср.анск, Рассииск а вместо това почива доволно в лошия, неразвит Запад и плаща доволно в Евра?
отговор Сигнализирай
146
Петров
преди 6 дни
Харесвам 15 Не харесвам 2
Кръстила се Флора... На баба си Цветанка. ха-ха-ха.
отговор Сигнализирай
Новини