BGONAIR Live

Хора от Сакар: Запалиха селото и избягаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

23
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 20......що сега мекерета ,кога плащаха на май ка ти бяха добри чичковци нали
отговор Сигнализирай
22
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
До: анонимен 20....мхмм, а да заповядате в Ямбол да го видите руското ***, баш башкъ екс-съвецкий настоящ херой....27 годишен...женен за българка от онези.....Писна ми на пагона и затова ако има журналисти да поразпитат може на някой с ромбчетата пък да му стане неудобно и да проговори гражданската му съвест...не дават гък да се каже.
отговор Сигнализирай
21
из МВР- Ямбол
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 2
....мхммм един новоизотчноевропеец кандидат натовец говорещ на леко меко с руски акцент, но с лична карта с тризъбец...пали младежа....ама няма да четете това щото сме в сянка... Със здраве и Бог НЕ пази България!
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 0
Как така палят и бягат ,кой ги е пратил и защо целят да унищожат горите ,имуществото и застрашат живота на хората?Какви са ?Убийци !Организирана деверсия за дестабилизация на държавата .Всички са ангажирани с потушаването и силно ограничен ресурс за откриване на извършителите.Нужни са сериозни действия ,дронове ,камери и каквото е нужно.Дали дестабилизация или с политически цели е престъпно.И който подпомага има престъпни намерения към държавата.
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 8
Подпалвачите са 100 % платени от руски мекерета.
отговор Сигнализирай
18
Належащо
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 0
Щом като някои палят и бягат, значи Парламентът тябва да приеме военновременни закони. Това няма да е трудно, нека да намерят старите такива, за няколко дена ще ги осъвременят и гласуват. После който пали - до стенатаи един картечен откос. Всички останали подпалвачи ще се откажат след наказанието поне на един такъв.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 3
окупационните янки що не гасят????
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 10
Що ви не спасява ЕС а????
отговор Сигнализирай
15
честит ви ЕС
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Атлантизъм в действие
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 0
За подпалвачите трябват сериозни наказания С години затвор и принудителен труд. И без това докато са живи няма да могат да възстановят загубите заради празните им тикви.
отговор Сигнализирай
Новини