BGONAIR Live

Денков: Нямаме работа с ГЕРБ на президентските избори, излизаме срещу тях


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

133
Винету-ха-ха
преди 10 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ники няма да пътува! Аз казах ХАУ!
отговор Сигнализирай
132
Сапунерко Сапунерков
преди 10 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
Въздушно капковия ШАРЛАТАНИН точи лиги за президент.....
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 0
Разбира се че нямате работа с ГЕРБ Вие работите основно с престъпници Като започнеш от ментора ви Черепа и стигнеш до два пъти осъдения за кражби и измами Асен Василв
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Изтекохте в канала с сапуна който си открил та да станеш Академик ,слагай женати за кандидат президент, нали каза че само на нея имаш доверие
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
128
анонимен
преди 10 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
До 118. А какво общо има твоят коментар с новината по-горе?
отговор Сигнализирай
127
Гледна точка
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Тези променкаджии няма да спрат с параноята да лягат и стават с две имена. Сигурен съм, че когато тези две имена изчезнат, променкаджиите (ако ги има), ще си намерят други имена. Те не могат да съществуват без врагове.
отговор Сигнализирай
126
Реалист
преди 10 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ако имаше работеща правосъдна система, половината от ръководството на ПП трябваше да е в затвора.
отговор Сигнализирай
125
На бръснаря брат му
преди 10 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 0
Абе то хубаво, че излизате срещу тях ама много сте рехави. Едно е да се перчиш сред публиката, а когато стъпиш на ринга ти треперят краката, така не става.
отговор Сигнализирай
124
Angelov, Valve Corp
преди 10 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 3
Джин днес ми направиха комплимент - едни хора от европейската комисия , бил съм една от гордостите на Оперативна програма развитие на човешките ресурси. Казах им благодаря - трябва да го кажете това и на МОН и на МБАЛ Пирогов и да не пропуснете Светия Синод! Аз не обичам комплименти!
отговор Сигнализирай
Новини