IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

МВФ препоръчва България да затегне колана в следващия бюджет


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
"овладяване на ръста на заплатите в държавния сектор" - как? Да върнем обратно дадените без всякаква икономическа логика увеличения на възнагражденията в системата на МВР? Или повишените заплати в Столичния градски транспорт, ама за сметка на държавния бюджет, не за сметка на бюджета Столична община? Значи ходя си аз да си вечерям редовно в луксозен ресторант. Принципно въобще не мога да си го позволя, ама си поръчвам на воля, защото отзад е Роската Желязков и плаща вместо мен. Супер, а!
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 29 Не харесвам 3
Гответе се за Пеевската зима, ще ви се стори приказака Виденовата
отговор Сигнализирай
4
Франк
преди 7 часа
Харесвам 38 Не харесвам 0
Айде почна се. Лъгаха и мазаха бюджети за да влезем в ЕЗ, теглиха заеми, Вдигнаха заплатите на посерковците от полицията за да пазят прасетата, сега някой трябва да плаща.
отговор Сигнализирай
3
Референдум
преди 7 часа
Харесвам 18 Не харесвам 3
за възстановяване на лева като българска валута!
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 27 Не харесвам 3
ПОЧНА СЕ...а дори още не сме в еврозоната!!! Ще усетите съвсем скоро как ще обеднеете рязко, само почакайте!
отговор Сигнализирай
1
на кратко
преди 7 часа
Харесвам 22 Не харесвам 1
МВФ: Спешно вдигнете осигуровките, данък "сгради" и сменете плоския данък.
отговор Сигнализирай
Новини