IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Активни потребители: От януари не изчиствайте парите в магазин, обменяйте ги в банка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
до 29
преди 5 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 3
"80% от кафемашините са с неадекватно изчислени цени. 1 лев/0.50 евро :|"-в случая неадекватния си ти 1 лев/1.95583=0.51129, става по евтино зе теб който дели на 2 е по добре за потребителя
отговор Сигнализирай
19
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 30 Не харесвам 4
Значи на 01.01., ако имам 10 лв я джоба, няма да ходя с тях за кафе, ами ще чакам банката да отвори да ги обменя? Тези чуват ли се като дават техните съвети. Кой потребител ще седне да мисли за това търговеца има ли да му върне. Хайде, осъзнайте се. Кампанията за еврото липсваше, но явно няма и пари да осигурите, поне в началото, та излизате с безценните си съвети.
отговор Сигнализирай
18
Русофил
преди 5 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 3
Аз изчиствам всичката ракия. Сега като приемем еврото ще купувам захар в евро и ще си варя ракия и ще си пийкам
отговор Сигнализирай
17
фен на кеша
преди 5 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 7
От сега събирам метални левчета и двулевки. Януари като почна да ги чистя там където не са заредили дребни ще ми се радват и благодарят, че плащам с точна сума.Ако останат в едно гърне ги закопавам и след 2000 години ще им се радва някой пра-пра-наследник.
отговор Сигнализирай
16
Йоло Тенев
преди 5 месеца
Харесвам 10 Не харесвам 13
я сам за еурото
отговор Сигнализирай
15
До 16
преди 5 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 6
Да бе и след две години се молиш Ппутин да ти евлезъл в задниядвор нале
отговор Сигнализирай
14
баба Пена
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 1
Ти па ша ми каиш как че ги чистя. Хората през терасата ги мятат за да се почистят
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 16 Не харесвам 2
Да най-лесно е хората да си внесат парите по сметката вместо да си играят да ги обменят.
отговор Сигнализирай
12
До: анонимен 19
преди 5 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 7
А ти не забравяй, че валутния борд може да падне само и единствено ако нашето правителство го бутне. Не може от ЕЦБ или от някой от Европа да падне, а само от нашето Правителство. И щом то е от ГЕРБ-ДПС значи има голяма опасност.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 5 месеца
Харесвам 15 Не харесвам 12
ние сме на еврото още преди да бъде създадено 1 дойче марка= 1 лев , имайте предвид че ако падне валутния борд ще стане такъв банкрут като 1997 година не го забравяйте това
отговор Сигнализирай
Новини