IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Знакова журналистка напусна "ТВ 7/8" заради Тошко Йорданов

Катя Илиева заяви, че си тръгва огорчена

Снимка Стоп кадър

Снимка Стоп кадър

Катя Илиева, водеща на предаването "Студио Хъ", обяви, че напуска телевизията на Слави Трифонов "Седем-осми".

"Тръгвам си от „Студио Хъ“ на телевизия „Седем-осми“ и си тръгвам от илюзията, че на този етап в България може да има свобода на словото. Не става въпрос за цензура, а за невъзможност да се работи с хора, за които политиката се оказа параван за лични интереси. Огорчена съм от Тошко Йорданов и от опита му през последната седмица да налага правила, които не мога да приема на никава цена", написа тя в социалните мрежи.

"Искам да благодаря на хората, които работеха и продължават да работят в телевизията. Истински съм впечатлена от професионализма на всички, като започна от операторите, режисьорите, монтажистите, гримьорите, продуцентите и стигна до дамата, която се грижеше да ни е чисто и подредено. Няма да Ви лъжа – много, много ще ми липсвате. Искрено благодаря на Евгени Димитров-Маестрото. Как ми се иска да има повече хора като всички тях!", добави Катя Илиева. 

Катя Илиева, която е сред най-добрите криминални репортери у нас, беше главен редактор на "Фрогнюз". Изданието я уволни преди три години, когато тя отиде на събитие на "Има такъв народ", но неочаквано се оказа в ролята на водеща на събитието. Веднага телевизията на Слави ѝ предложи да стане водеща на "Студио Хъ". /Сега

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
България
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата