IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Учителите недоволни от 5% скок в заплатите, за половината предмети няма кадри


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

44
Цецо Елвиса
преди 2 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 6
Може би е време половината предмети да отпаднат. Музика, рисуване, физическо, философия и още една камара. Който иска да ги учи ще си доплаща.
отговор Сигнализирай
43
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
На прислугата не й трябва учители.
отговор Сигнализирай
42
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 5
Учителите и медиците са основната част от държавните хрантутници - да се уволнят веднага всички учители и медици. Толкова много коментари има тук против хрантутниците, така че авторите им ще са доволни.
отговор Сигнализирай
41
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 4
Високи заплате, успехи нула. Кой ги контролира?
отговор Сигнализирай
40
До 36
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
И да разделят получените пари на реално отработените часове!
отговор Сигнализирай
39
До 34
преди 2 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Ти какви предложения имаш?Да правя наркотици ли? Или да стана сутеньор?
отговор Сигнализирай
38
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 0
Е да бе прав е човека оценки се изкарват когато не можеш да гледаш и най силно те е ударил грипа това е златна възможност. Дай да чакаме последния момент към който бавно се приближаваме по думите на господина щото няма кой да ги гледа ама иначе няма проблем натам отиваме... А чакай да внушиме и че нещо "спирало" а не че минават онлайн и е най добре и за тях и за доста народ щот щукат и по молове транспорт и т.н
отговор Сигнализирай
37
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 1
Нали НПО-то на сорос "Заедно в час" произвеждаше учители? Да си наемат от там!
отговор Сигнализирай
36
анонимен
преди 2 месеца
Харесвам 14 Не харесвам 4
Нека някой да излезе и да каже, колко са им допълнителните, възнаграждения, за дрехи, муравейки и незнамкви други. Да изкарат на един учител от януари до декември всичко получено, да го разделим на 12, че да се види колко са им ниски доходите. Частните уроци няма да ги коментирам.
отговор Сигнализирай
35
европейска шматка
преди 2 месеца
Харесвам 8 Не харесвам 3
то голяма наглост на синдиката -държават а е затънала в дългове,ням а икономика ,огромен държавен апарат, паралелки по 15 ученика останахме 5 милиона население и качеството на образование върви надолу и пак заплати -абе като ви са малки заплатите вървете в частния бизнес и правете пари що чакате той да ви издържа.Реформи никакви от 30 години в образованието,50% от шефовите са политически калинки
отговор Сигнализирай
Новини