IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Деян Илиев отказал да отключи телефона си, какви тайни на Калушев има там?


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

135
Иван
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
Интересно като бащата е бил в течение на всичко дали е разпитан? Вероятно не, и затова Диян ще е свободен.
отговор Сигнализирай
134
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: анонименмного лесно е проследимо дали си е тръгнал от българия. от там нататък кво става си е негова работа.
отговор Сигнализирай
133
Порно на държава
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 1
По важно е що никой от МВР не търси и не иска да търси телефона на Ухото и телефоните на зелените вождове. Там е зайчето а не в пешките.
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
Тоя вече не е между живите. щом казват че бил офейкал към Мексико
отговор Сигнализирай
131
Право в целта
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 3
Това е сценарият на властта. Вкарва се педофилия и секта и публиката спира да мисли, а започва да се гнуси! Жертвите стават изверги. Кой жали изверги? Никой. Удобни трупове. Това беше блестящо изпълнена операция по ликвидация! Всички следи дигитални, биологични, хартиени са изгорени.Няма да има резултат от това разследване, защото следователят е част от почистващия екип. Приятно гледане. Режисьорът и сценаристите се стараят за вас!
отговор Сигнализирай
130
Руси
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 0
На алексейчо не го ли отвориха вече ,стана две лета
отговор Сигнализирай
129
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 6 Не харесвам 3
Аз съм лама пешо, търся София Андреева, имам да и хортувам едни работи, да пребърка там мъжа си с 1-2 милиона и да доди да я вкарам в ласката вяра.
отговор Сигнализирай
128
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
В други медии пише, че го търсят за съучастие. Версията за самоубийство не мина, търсят още версии.
отговор Сигнализирай
127
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
До: Петран Може и в бидон да е, барабар с мексиканката, възможно е. Но се съмнявам, щото на Деян баща му е бил от яките в ДС. А тези, които са били пряко свързани с ДС, най-добре знаят как да се презастраховат. Неслучайно Деянчо през цялото време е поддържал връзка с баща си по телефона.
отговор Сигнализирай
126
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 1
Вече рака ли става с разрешение и позволение. Покана да бяхте подали.
отговор Сигнализирай
Новини