IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Терзиев: Всеки отпадък в грешния контейнер струва пари на столичани


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

22
Ха ха ха
преди 12 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
До: pbКакъв пич е тоя бе? Начина на мисленето му е да зарибява балъци с кухи фрази, а в същото време твори само глллупости. Нормален човек няма как да е гласувал за тоя по убеждение.
отговор Сигнализирай
21
Истината
преди 13 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен Нарочно са малки отворите на цветните кофи. Защото разделното ги проверяват на празна кофа. Така отчитат дейност и някои пълни гушата от еврофондовете без да вършат работа. Погледнете техен камион даже не е изцапан. Тоест не върши работа а отчита дейност. Кашоните също не ги взимат а ги бутат в сивите кофи. Ние дето вдигаме сивите кофи на практиката вършим и тяхната работа. Кото искате да сте ЕВРОПЕЙЦИ НАПРАВЕТЕ ГО КАТО В ЕВРОПА , А НЕ ПО БЪЛГАРСКИ.
отговор Сигнализирай
20
Кики
преди 14 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Аве метни 251к в евро, ко са праиш сега. Няма значение за какво са, нали по принцип не те и интересува.
отговор Сигнализирай
19
pb
преди 14 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Какъв ГРЕШЕН контейнер бе пич, в Дианабад вече не ГИ ВИЖДАМЕ изпод купчините ***...
отговор Сигнализирай
18
Петър
преди 15 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
То и аз искам като отида на реката само жълто да вадя ама без труд не става
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
мястото на терзиева е в затвора
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 4 Не харесвам 1
Направете кошчето за разделно събиране на отпадъци с още по малка дупка направо заковете капакът.Също така не събирайте редовно кошовете 1-2 пъти годишно стига повече да се задръстят хубаво.Защо в чужбина има машина която смила отпадъците и после ги разпределят на метални парчета хартиени прчета и пластмасови такива.Пак софиянци са виновни че с 1 милиард годишно не остана нищо от гепене да купите ткива машини. Поршетата поскъпнаха нали ?
отговор Сигнализирай
15
Реалист
преди 16 часа
Харесвам 11 Не харесвам 1
Важното е, че въведохте капачките, които влизат на човек в носа, докато пие вода от бутилката! Много иновативно! Почти толкова иновативно, както и сексът в ППДБ, който се практикува само с участието на мъже!
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
Това е отговорност на всеки софиянец. Всеки трябва да подава сигнали в общината ако забележи, че някой от съседите му не изхвърля в правилните контейнери.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 16 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Четейки повечето коментари, на всеки нормален човек би трябвало да му стане ясно защо столицата е в това състояние и че кметът не е главният виновник за това, а самите "граждани".
отговор Сигнализирай
Новини