BGONAIR Live

10% поскъпва трапезата за Великден: Агнешкото бутче гони 21€ за кг


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

25
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
Цените в момента с 1;1 с тези в лева, преди да почне да се говори, че влизаме у големата европа, тоест преди 2г.! Някой изненадан!
отговор Сигнализирай
24
Bob
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 0
Тези не са добре.. 20? Просто не купувайте.. поръчайте си пица или си направете паста.. да фалират тези алчни търговци дано!
отговор Сигнализирай
23
Варненец
преди 3 месеца
Харесвам 0 Не харесвам 1
до 17 Пуберчо, много е лесно да цъкаш във форума докато татко ти изхранва некадърния ***. Ах как искам времето в което да нямаш от него помощ и да се сблъскаш с реалността- как се изкарват пари в България, дечко опикааан некадърен. Ще дойде това време и ще си спомниш моите думи. Спокойнооооо....
отговор Сигнализирай
22
Къскича
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 3
Дрозята обасниха ли защо децата на Путаларакбар от Кабаева са швейцарски граждани?
отговор Сигнализирай
21
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонименОще един просяк на Зеления клоун.
отговор Сигнализирай
20
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 5
До: анонимен17 Е ти май си учил за просяк.Щото тук руска окупация не е имало.
отговор Сигнализирай
19
Българин
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 1
Ох, добре поне, че нас българите ни нанизаха на оста на доброто и сега няма да купуваме нефт от оста на злото. Ние българите сме добри хора.
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 4
Ситуацията е катастрофическа в целия свят, никой не знае какъв ще бъде новия ред и новия икономически модел, само бегедебилите още си говорят за соца и за капа. Едно е ясно - успешни ще бъдат страни с ресурси и с военна мощ като Русия, Китай, САЩ. Мизернoто ЕС съвсем не се вписва в тази схема.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 3
В момента реалната пазарна цена на нефта е около 300$, но просто никой не вярва, че това се случва, всички вярват в тези резерви, че ще има достатъчно резерви от нефт, и че войната с Иран скоро ще приключи преди резервите да свършат.
отговор Сигнализирай
16
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 5
Екстра си е демокрацията, който работи и е учил е добре. Тия дето беха научени при соцае да се оправдават, че някой нещо трябвало да направи за него висят и мрънкят ама не искат да отидат в голташка пРосия дето се целуваха с тех за да не ни е много строга окупацията и да не е чак толкова голяма мизерията. Ся освен и банани има и портокали, киви, ананас, папая...кво ти душа иска. Е за мързеливците и мрънкачите пак няма, демек те пак си живеят като по времето на руската окупация - мизерно.
отговор Сигнализирай
Новини