IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Бащата на 4-годишното дете, починало в болница в Добрич: Само са чакали да умре


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

10
Един Българин
преди 1 ден
Харесвам 16 Не харесвам 1
Ей, големи специалисти да защитават медицинските сестри... Дъщеря ми влезна в "Здравето" - частна софийска герберска болница до Овча Купел. Мислехме, че след като е частна ще има нормални сестри, но и те не можаха с часове да поставят абокат на 6 месечната ми дъщеря. После се появи от някъде някакъв лекар, извика друг и за 5 мин сложиха абокат. Влезнахме с една диагноза, а излезнахме с вътрешно болнична инфекция! Медицинските кадри искат пари, но не предлагат нищо срещу това.
отговор Сигнализирай
9
Здравеопазване
преди 1 ден
Харесвам 11 Не харесвам 0
като квалификация на специалисти, апаратура и подготвен среден медицински персонал има в София, и донякъде в Пловдив. Другаде е много зле.
отговор Сигнализирай
8
Фицата
преди 1 ден
Харесвам 7 Не харесвам 13
Лекарите не са магьосници бе брат. Правят каквото могат и това е. Ти що не сложи абоката като си толкова надъхан?
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 13
Е какво иска да каже тоя, че те трябва да са магьоснички ли. Или да направят нова вена. Много необразован мутренясъл народ има у нас.
отговор Сигнализирай
6
Само
преди 1 ден
Харесвам 18 Не харесвам 5
в най-изостаналите страни от Източна Европа продължава порочната практика за вирусни инфекции да се назначава антибиотик. С тъ по то оправдание, че щяло ,,да слезе надолу" Всеки който е бил в цивилизована държава знае, че към антибиотик се пристъпва в много краен случай.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 20 Не харесвам 0
15 ГОДИНИ МРЪСНИ МУТРИ
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 5 Не харесвам 5
Воденето на дете в болница е опасно за живота!
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 22 Не харесвам 7
виждате какво е положението в българия ние през ден сме в украина да и решавамепроблемите които сами си създадоха с тяхната алчност и недалновидност мислетена изборите защото затъваме
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 ден
Харесвам 10 Не харесвам 7
ДАНО С ВНУЦИТЕ НА БОРИСОВ ДА СТАНЕ СЪЩОТО
отговор Сигнализирай
1
ЕВРОАТЛАНТИК
преди 1 ден
Харесвам 30 Не харесвам 3
Герб дадоха пари на свои хора да си направят частни болници в София и да станат милионери и оставиха хората от провинцията да умират!
отговор Сигнализирай
Новини