IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Денков сипа още сол: ПП и ДБ може да са две отделни групи в НС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
Обектив
преди 5 часа
Харесвам 4 Не харесвам 7
Да ! Асен Василев взриви протестите. Въпросът е да има полза от това. Защото в крайна сметка Радев прибра протестния вот. Значи липсва още нещо. А то е доверието, че един Асен Василев може сам да се справи !Толкова ли сме много и силни, че да се разединяваме и в парламента ?Не е моментът ПП и ДБ да си ги мерят публично в мрежата и по медиите кой е по-велик стратег и тактик, а да имат единен глас в парламента и да действат задружно !
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 15 Не харесвам 2
Сапунът е хлъзгав, другарЕ!
отговор Сигнализирай
2
Bob
преди 5 часа
Харесвам 15 Не харесвам 5
Стига сте ни занимавали с драмите на тия престъпници от подмяната. Ако искат и 5 групи да бъдат. На изборите на есен тази крадлива партия ще отиде в историята..
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 5 часа
Харесвам 17 Не харесвам 0
Драмата е за костовистите, но те трябва да разберат , че след БСП и Доган е техен ред да се ометат от политиката в България.Прехода свърши другари.
отговор Сигнализирай
Новини