IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Волен Сидеров лежи пиян в центъра на София? ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

139
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 7
Човекът е слаб политик, но истински алкохолик- нека мераклиите да управляват България да видят какво се случва с излишните вече за олигарсите слуги....а щяха да ги борят- дали?
отговор Сигнализирай
138
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 15 Не харесвам 2
Случва се. Човещинка.
отговор Сигнализирай
137
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 9
Жалкият клоун доста остаря и нищо чудно поредното напиване да го е гътнало- но човекът от напиване и циркове си поживя добре....
отговор Сигнализирай
136
Руский богатир
преди 1 месец
Харесвам 14 Не харесвам 5
Щом не се енасрал, значи е можел още да пие.
отговор Сигнализирай
135
В атакааа
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 6
Америка, евреите, капитализмът и Сорос са виновни. Да живее русия.
отговор Сигнализирай
134
Милена
преди 1 месец
Харесвам 30 Не харесвам 4
А дали пък не може да му е станало лошо? Много е грозно да се прави такъв коментар без да знаеш истината! Надали линейка би го взела ако е пиян????Автора на статията демонстрира липса на елементарна човещина.
отговор Сигнализирай
133
Дядо Митко от Благое
преди 1 месец
Харесвам 19 Не харесвам 1
В такав момент трябва веднага да се помогне на човек,който и да е,какъвто и да е....както е и станало....защото може да е инфакт,инсулт или др.здр.проблеми.Тези дни има магнитни бури,преминаваме към др.сезон и органима е уязвен......Дори да си и пийноал човека само,да не е Злото.Всеки мже да изпадне в такъва ситуация,да пази Бог
отговор Сигнализирай
132
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 9
Чичо Волен добре се е наталасъмил!
отговор Сигнализирай
131
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: анонимен 139Ако под шапката няма пипе самата тя е излишна както зиме така и лете!
отговор Сигнализирай
130
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 3
Мъж без шапка си търси белята. Винаги трябва да се носи шапка - лятото срещу слънце, зимата срещу студ.
отговор Сигнализирай
Новини