BGONAIR Live

В кадър: В Паталеница завъртяха стотици чевермета


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
горките животинки
отговор Сигнализирай
16
Агне любител
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Да ме извиняват ,ама това което въртят на шишовете не е агне ,а на агнето дядо мУ ! Агнето е до 14 кг живо тегло ! После е шиле ,а това на шиша не знам какво е ?
отговор Сигнализирай
15
баба Пена
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
Скоро бях в това село Паталеница - голяма мръсотия, татална сиганнния, какво му харесват хората. Нито е в планината нито е до морето.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 2
До: анонимен14 - Да ти обясня веганче - вие либерачитата не сте у ред. Като оня постния 13. На чеверме най ми харесва прасе сукалче. Рядко се прави. Агънцето в пещ или трап. Само че за дупката 3 часа разправия с огъня, 5 часа печене. Доста чакане, но си струва.
отговор Сигнализирай
13
и така
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 4
нека апнат ората че като почне прогреса си ,,,,,,,
отговор Сигнализирай
12
Sn
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
Днес е постен ден. По странен начин дивия балканец показва почит към светец, като напълни търбуха с месо и литри алкохол
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 6
Цял ден да въртиш, а кога ще ядеш.И едва ли ще е добре изпечено.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 6
П. омаци сър забавляват се :))))))
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 2
Ял съм агне в трап. Вкусотия.
отговор Сигнализирай
8
читалище заря
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 3
един вид пиян петю е викнал на сбор редакцията, и хоп! имаме новина... представям си нюзфийда по икиндия как ше е :))))))))))))))))))
отговор Сигнализирай
Новини