BGONAIR Live

Доц. Киселова: Има три сценария за разкол на властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
тази
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
гнида жива ли е
отговор Сигнализирай
7
gogo
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
п-иг-и, пи-г--и... пак се изтатрузи от ко0ч-ината, а колко хубаво се беше скатала там ;)! .. я ..я .. я виж сервират новата помия бързо бързай да не я изпуснеш ;)
отговор Сигнализирай
6
gogo
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
*** ***... пак се изтатрузи от ко0ч-ината, а колко хубаво се беше скатала там ;)! .. я ..я .. я виж сервират новата помия бързо бързай да не я изпуснеш ;)
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
В демокрацията сме! В клуба на богатите сме. Протестите победиха, Народът на изборите победи. Дори Патриарха каза че държавния Служител е Божи служител. Цените били високи??? Само за тези които получават под 1200 е. Иначе са много поносими. Средната заплата е по-висока от в Гърция. Дори яйцата на пазара са колкото яйцата в Ню Йорк. Ако не вярвате на мен, Питайте изкуствения интелект. Ще ви каже същото. Хленцате , защото нямате никакво значение вече.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 1
Тая рошава пеевска невеста, кой пак и даде поле за изява ? За затвора си, мъррло
отговор Сигнализирай
3
адвокат
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
преподавател по конституционно право открито говори за "купуване на народни представители", сега и аз като нея - има 3 варианта - 1. да е била такъв "купен" депутат, 2. да е виждала да се "купуват" депутати и да е мълчала, 3. да лъже. И в трите варианта трябва да носи отговорност, не само дисциплинарна, но и наказателна. Срам ме е, че преподава в университета и катефрата, на която съм възпитаник...
отговор Сигнализирай
2
Гошо...Тъпото
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
Киселова,в новият кабинет има нещо...много важно и...основно-премиерът Радев. Всичко друго е...второстепено. Това не е Желязков,да му нарежда някой...отвън какво да прави. Точно това силно...притеснява Боко и Шиши,които излязоха от залата с...наведени глави и...умислени. Тепърва предстои да...разберат,кон боб яде ли!
отговор Сигнализирай
1
вижда се
преди 1 месец
Харесвам 11 Не харесвам 1
Скрий се и повече не се показвай ,защото и за лелка в детска градина НЕ ставаш !!
отговор Сигнализирай
Новини