BGONAIR Live

Открит е труп на чернокож мъж в двор на хотел в Банско


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

20
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
за да не се мъчи и да не се гърчи, за да няма касапница и локви кръв човека го е направил така - фин , тънък скалпелов разрез , изключително нежно ( ама с макетен нож и оплискване на целия пейзаж в кръв )
отговор Сигнализирай
19
До редакцията на дне
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 2
цензурирате хората, но вие може да слагате расистки заглавия, така ли ??
отговор Сигнализирай
18
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Ако го е убил украинец ще пишат че е самоубийство - ако са го убили от парламента ( поради някаква причина ) - пак ще пишат, че е самоубийство, ако е прокурорското момче - пак ще пишат, че е самоубийство. Ако е пречел на някой канал за разпространение на нещо си - пак ще го пишат самоубийство (ритуално). Ако е убит от депутатско синче - пак ще му се размине и ще го пишат самоубийство. Ако е убит от гербаджия / депесар или роднина на гербаджия / депесар - пак ще е самоубийство и няма разследване.
отговор Сигнализирай
17
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 1
защо като напиша "***" ми излиза цензурирано - а оня пъпеш на боко подлогата къде си строи хотел с водопад , може да ни обижда по този начин пред цяла Европа ?
отговор Сигнализирай
16
Холмс, Шерлок
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
"Струма" са разкрили случая, след заплахите е решил да не се крие и страхува и си е резнал гърлото с макетно ножче... case closed! следващия, моля!
отговор Сигнализирай
15
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Гърлото му е прерязано с нож - Работи се и по версията за убийство или самоубийство
отговор Сигнализирай
14
Войводата
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 0
1. 3СВ 2. Само това ни трябваше 3. Веднага да се обясни на Господаря Франция&Англия, че ние нямаме нищо общо, не сме расисти, ако трябва ще дадем още 300 000 лични карти на африканци НО не искаме да ни наказват 4. Помолете ги да не ни наказват, моля ви!
отговор Сигнализирай
13
Гринго
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не се казва чернокож мъж, а афробансковец
отговор Сигнализирай
12
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 0
***, пръскаш с лафчета, сервитьорката най накрая ще ти обърне внимание
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 0 Не харесвам 2
Звучи като обичайният резултат след руско пиянство. Проверете Костя.
отговор Сигнализирай
Новини