BGONAIR Live

НСИ: 4151 жилища са въведени в експлоатация за първите три месеца


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

4
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Българина вади чувалите с пари! Сега разбрах защо никой не мрънка за инфлацията...
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
ЕЦБ вдига лихвите
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 5 Не харесвам 0
Много млади семейства зарязват панелките на родителите си а те купуват или се връщат в близките до града села, срутват старите къщи и строят и обзавеждат нови- децата им растат сред природата и домашните любимци- в града се връщат ако работят там- Българинът стана мобилен и може да си позволи тоя разкош.
отговор Сигнализирай
1
баце
преди 1 месец
Харесвам 8 Не харесвам 0
С колко са намаели българите за изминалите 3 месеца ? После разправяйте , че нямало балони и пране на пари с цените на жилищата.
отговор Сигнализирай
Новини