BGONAIR Live

Учителите настояват за по-виски заплати, иначе излизат на протест


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

119
анонимен
преди 2 седмици
Харесвам 0 Не харесвам 0
До: Теминатор 91Ами ,другарю Терминатор,сменете си професията.30 години да не прецените,че това Ви натоварва,говори много за Вас,не за малките.
отговор Сигнализирай
118
Охо
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Учителите са измъчени и изморени, децата не им се учи. Училището вече е ненужно. Държавата е тръгнала по на надолнището, няма икономика и няма нужда от учени. Толкова разходи могат да се спестят. Държавата да им осигури по 1 таблет, изкуствения интелект да ги учи и 3 души в София да се занимават с изпитванията им. Лесно и евтино. Нямаме пари, пък тези сгради могат да станат старчески домове. България е дърта.
отговор Сигнализирай
117
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 0
Няма как да ги подкрепим, защото са бюджетни, а държавата е в криза. Парите ще се вземат от поредния заем, а държавата няма икономика и нищо не произвежда, даже и грамотни зрелостници не произвежда. Половината отговорност е на родителите да контролират, ама другата половина сте вие. Работите по инерция и симулирате дейност, както и повечето на държавната софра, впрочем. С тези популистки искания, освен да предизвикате общественото недоволство, друго няма да постигнете.
отговор Сигнализирай
116
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 4 Не харесвам 0
Не са учители, а пазачи. Едва ли им трябват повече мангизи.
отговор Сигнализирай
115
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 3 Не харесвам 0
Не е лощо новата власт да проверят и директорите по училищата за корупция под формата на далаверки с проекти, законосъобразно усвояване на длегирания бюджет и назначения на калинки. Такава каца с мед не е имало никога, най-големият удар на прехода. Учителска мафия!
отговор Сигнализирай
114
Даскал
преди 1 месец
Харесвам 1 Не харесвам 1
"Целият клас се движи със скоростта на другите с дефицитите. Не говорим за нещо брутално, но все пак да пресечем децата, които очевидно нямат тези способности. Наказани са всички ученици, които са в нормите"... Ако г-н Юлиян Петров ми беше ученик, щях със сигурност да поканя родителоте му на разговор...
отговор Сигнализирай
113
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 2 Не харесвам 1
Родното училище ще се превърне в истинско училище в деня, когато родните учители престанат да оценяват рибата за това дали може да лети!
отговор Сигнализирай
112
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 7 Не харесвам 0
Увеличението няма да доведе до повишаване на качеството, напротив- ще утежни още повече връзкарството, което се е превърнало в практика в българското народно училище!
отговор Сигнализирай
111
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 10 Не харесвам 2
Ех,тези спирка нямат...И аз искам през месец да ми вдигат заплатата, цяло лято да почивам и да ми плащат...Да имитирам дейност, без видим резултат. Да получавам пари на ръка за частни уроци, без никъде да се декларират...То бива наглост, ама учителската край няма...
отговор Сигнализирай
110
анонимен
преди 1 месец
Харесвам 9 Не харесвам 1
В провинцията е трагедия. Нивото е катастрофално! Не зная на какво основание са всичките тези претенции. Увеличения-да, но само в успешните училища , а те са предимно в София и някои големи градове!
отговор Сигнализирай
Новини