BGONAIR Live

Правителството на Радев планира да изтегли дълг от 3.8 млрд. евро


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

98
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 6 Не харесвам 3
Българите 37 години - половин живот, живяха в трудности, в страхове, в съмнения, и чакаха светлото евроатлатническо бъдеще да дойде и при тях. Оказа се обаче, че следващите 40 години в останалия си живот ще живеят още по-зле, и децата им ще живеят по-лошо, а внуците им още по-лошо. Така си минава целия грозен живот на българина в мъка и мизерия...
отговор Сигнализирай
97
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 7 Не харесвам 0
Който взима дългове, да ги връщта, аз ако отида в банката и изтегля кредит, после от мене искат да ги върна, при държавният има преразпределяне, едни теглят дълг, други го връщат :)
отговор Сигнализирай
96
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 3
А бе, евротрътките намериха ли 90 милярда да дадат на киевския психопат. Колко милярда се падат на България да даде, колко ще се ръсят бегедебилите за киевския психопат.
отговор Сигнализирай
95
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 13 Не харесвам 1
Един милиардите ще отиде за плащанията на Боташ
отговор Сигнализирай
94
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 5 Не харесвам 4
Украйна е корумпирана, Украйна е Мека на корупцията. Парите на българите отиват за златни тоалетни на киевските психопати.
отговор Сигнализирай
93
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 2
До преди 4 месеца външния дълг на България растеше с 83 лева в секунда. Сега при Радев ще расте със 183 евро в секунда. Да си знаете!
отговор Сигнализирай
92
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 4 Не харесвам 0
До критиците-бюджетари тука във форума - момчета и момичета, това с държавните финанси не е като да си взел 20 евро от колегата от съседния офис и да го мотаеш - ще ги върна другата седмица, ще ги върна на заплата и т.н. Държавният дълг си ги плащаш чинно, понеже - а си дошъл на грешната идея като Луканов навремето да наложиш мораториум на дълга, т.е. да кажеш - ами аз спирам да обслужвам дълга, понеже в момента не ми утърва, а са та изклецали здраво отзад и то без вазелин.
отговор Сигнализирай
91
До 95
преди 3 месеца
Харесвам 12 Не харесвам 2
При трите кабинета Борисов, общият изтеглен дълг е 7 млрд, като няма мандат, дори и двата пълни, да е минавал тези 3,8. Сега Радев го тегли на първият месец. Правете си сами сметка. Ако не вярвате на цифрите ми, чат джипи ще ви каже същото. Да кажем, че това ще е за тази година. А догодина? Ще трябва да теглят 5-6, а може би 7, колкото е за 7 г кабинети на ГЕРБ? А третата? 10? Радев върви по пътя на Жан Виденов.
отговор Сигнализирай
90
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 3 Не харесвам 4
До: анонимен98 личи си ,че си непрана зелена фланелка от бивша република на СССР
отговор Сигнализирай
89
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
До: анонимен99 Така е за това от 2022г външния дълг от 20 милиарда скочи на на 60
отговор Сигнализирай
Новини