BGONAIR Live

Спецов: "Лукойл Бургас" удържа цените на петрола за своя сметка


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
абе *** нещастен, в Гърция нафтата е на цените в България, при положение, че имат двойни акцизи. прошшляк смотанн
отговор Сигнализирай
4
Войводата
преди 3 месеца
Харесвам 9 Не харесвам 1
1. 3СВ 2. Винаги е проблем, когато истината се изопачава 3. Една колония няма национални интереси, но обикновено нейните политици са принудени само за тях да говорят. Поддържайки мита, че не са колония
отговор Сигнализирай
3
Не е ли ясно?
преди 3 месеца
Харесвам 11 Не харесвам 0
Според Спецов основната му задача била: "да се елиминира всякаква възможност руските компании да получават (печалба)". И как трява да стане това: да произвеждат, да продават, да плащат заплати, а да нямат печалба. И за какво тогава да произвеждат? И какво успешно за компанията може да е свършил Спецев, ако това му е била "основната задача".
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 2 Не харесвам 1
До 2: В Гърция дизела е по евтин от бензина, но в Гърция, не е по-евтин от този в България, а бензина винаги е бил по-скъп от същия в България.
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 месеца
Харесвам 1 Не харесвам 1
Да погледне че в Гърция дизела е по евтин при по висок акциз. Вярно е и че бензина е доста по скъп спрямо България!
отговор Сигнализирай
Новини