IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Общината е категорична: Строежът на небостъргач на "Черни връх" няма да бъде допуснат


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 2
от софийско по високо не нема, не нема. последните етажи са запазени за копринката най отгоре, после радев под него, после подрисоф, дебелянчо и приятелските олигарси като кирьо параода и тези от хазартните фирми. софийска община че я закрием скоро като станем софийски санджак и доде спахията на ердоган.
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
А дано, ама.... веса Кметшата не е платила за кметския пост с никаквите си умения, за да съществуват градинки. Ще бетонира още и оше и ше обвини даже и Софиянски.
отговор Сигнализирай
10
Алекс
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Високите сгради са част от пейзажа на големите градове.И този небостъргач ще се построи,и други след него.
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 1
Село, не град.
отговор Сигнализирай
8
Контра-предложение
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
Защо не го постоите този небостъргач в Столипиново и не го боядисате в бяло? Може дори да го наречете кулата Ортаник.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 4 Не харесвам 2
В софия - градът кочччина, столица на Територията с матряла, само гласът на жителите на Луксозенец се чува!
отговор Сигнализирай
6
Неболизач
преди 3 часа
Харесвам 9 Не харесвам 0
София е много зелен град. Има нужда от повече строителство и "апартаменти". Черни връх да се прекръсти на "Джуки авеню".
отговор Сигнализирай
5
Банкеръ
преди 3 часа
Харесвам 2 Не харесвам 3
Понеже всеки инвеститор желае да строи на свой терен Общината да определи район в столицата за високо застрояване няма да има никакви драми.Строеж на 215 метрова сграда е четири 15 етажни блока един върху друг.Няманкак столицата да е без високи сгради в Ситито.Друг е въпроса къде да бъде аджеба това Сити.Ако терена е частен Общината може само да мяука за повече подкупи.
отговор Сигнализирай
4
Хмм
преди 4 часа
Харесвам 9 Не харесвам 1
215 м са си 75 етажа. Да живееш на 75-ия етаж ... И да ти спре токът на асансьорите ... И за няма и половин час да си стигнеш до колата и да я изкараш от многоетажния подземен гараж ... Че то е по-добре в Реброво - на 25 км е, кеф ти първи, кеф ти втори етаж, двор ....
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 4 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Кмета няма да позволи строежа, но първата му заповед е отменена по неграмотност както винаги
отговор Сигнализирай
Новини