BGONAIR Live

Окончателно: Двама от "Калашниците" остават зад решетките


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

9
Абе
преди 43 минути
Харесвам 0 Не харесвам 0
Трябваше всичките 36 *** да са в затвора още един път се доказа че няма правосъдие и тези двама ще ги пуснат но по късно като се утеши положението тихо мълком ще ги пуснат а сега са в ролята на жертви
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
В затвора попаднал на хора и му отпушили кюнеца.
отговор Сигнализирай
7
Само 2ма
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Тия не са само в Ботунец има ги и в други части на страната и се занимават с лихварство и проституция! Правосъдие разбирасе няма да има! Я лежат месец-два я не!
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Извода е всеки да убива и да прави каквото си иска или нема лежи или ще лежи до 3 г. Убивайте моля ви обаче деца и близки на съдии, адвокати, прокурори, полицаи, политици. Само тогава може нещо да се промени
отговор Сигнализирай
5
Триморец Крадев
преди 2 часа
Харесвам 2 Не харесвам 0
вкарахме ги, те ги пускат....
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 10 Не харесвам 0
Защо не са всички 36, а само 2-*** ???!!!
отговор Сигнализирай
3
Dude
преди 2 часа
Харесвам 6 Не харесвам 0
Трябваше всички 36 *** шмайзера да са в кауша, като поне половината осъдени. Това си е ОПГ!
отговор Сигнализирай
2
Бобъра
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ред е на шпагините и катюшите !
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 0
От 36 арестувани само двама задържани? Много са се преработили полицаите и разследващите!Накрая баз държа че и тия двама ще ги пуснат и пак няма да има осъдени.
отговор Сигнализирай
Новини