BGONAIR Live

"Черна писта": Делът на ТИР-овете в общата пътна смъртност на пътя е 42%


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

12
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
аз така ги кълна най-наглите, рано или късно да срещенеш ТИР-а щото селксите номерца пред големите машини не вървят...
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 2
БДЖ товарни превози може да печелят от тировете, но защо държавата да печели, като може даа не печели и разни НПО-та да се хранят от мрънкане по телевизиите.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ако врачанският "любител на рисковото каране" вместо скутер с две деца беше нацелил тир пак ли щеше да има черни тираджийски статистики???
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 1
Аре аман от глуупости!!! Огромната част от "смъртността" с тировете са разни олллллииигооофрени, които ако не бяха нацелили тир щяха отрепат невинни хора!!!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 0
колко от тези 42% са по вина на тираджията и колко на идддиота с бееенвееето, който я "изпуснал завоя", я мислел, че ще може да изпревари на време???? А ако вместо тир беше автомобил със семейство каква щеше фа бъде статистиката?
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 2
То не стига че няма пътища ами и тирове по тях
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 1 час
Харесвам 5 Не харесвам 3
А КОГА ТИРОВЕТЕ НА ВЛАК КАТО В ЕС
отговор Сигнализирай
5
дядото
преди 1 час
Харесвам 4 Не харесвам 0
а какъв е делът на ТИР- овете в общия брой на ПТП в страната
отговор Сигнализирай
4
Истина
преди 2 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
АЛЧНИТЕ транспортни български фирми плащат на шофьори те си на изминат километър. В стремежа си да изкарат някакви мизерни пари , шофьорите слагат магнити и НЕ спят когато трябва ,заспиват по време на движение и отиват в насрещното платно и убийствата са налице .. ТА НЕ НЕ НЕ МАНТИНЕЛИТЕ СА ВИНОВНИ А БЪЛГАРСКИТЕ ТРАНСПОРТНИ ФИРМИ .......
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 4 Не харесвам 4
Докато ни избият ли????
отговор Сигнализирай
Новини