BGONAIR Live

КС отмени широките и безконтролни правомощия на особения управител на "Лукойл“


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

6
Мунчо
преди 1 час
Харесвам 0 Не харесвам 0
Назначеният от Радев Евгени Симеонов, е син на ген. Симеон Симеонов, бивш шеф на ВВС и депутат от ДПС. Другият син на генерала-партиен ДПС депутат - Христо Симеонов - сега е депутат от ПБ. Нямам повече въпроси
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 4 Не харесвам 0
Нарочно са му дадени такива шириоки права на предишния управител, за да могат руснаците да ни осъдят и да гушнат още 1 милиард от нашата бедна държава. Тоя филм го играхме с Белене.
отговор Сигнализирай
4
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Може ли "КРУХ" да е обидна дума бе? За грух по бих приел.
отговор Сигнализирай
3
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 2 Не харесвам 2
Такъв КРАЛПАВ състав на КС не е имало. Направо приличат на взети от улицата. Каквито обективно и СА. Освен *** им титли.
отговор Сигнализирай
2
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 2 Не харесвам 6
Каква собственост, бе? Тая руска компания, спонсорираща войната, е престъпна. Не сте ли чували за форсмажор? С парите на Лукойл УБИВАТ, те се загрижили за собствеността.... КС, друг път, тия са леви нрекрадърни продлоги. Язък че въобще им плащат нещо. За НИЩО не стават!
отговор Сигнализирай
1
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Трумп ви каза бе - ПРОДАВАЙТЕ го! Какво сменяте, какво договаряте, какво правите??? Нико нищо не разбира. Явно само крадете за олигарсите. За ВАШИТЕ си леви олигарси. Америка каза - САНКЦИИ, продажба на активите.
отговор Сигнализирай
Новини