BGONAIR Live

"Спаси София" подкрепя СО: Да се махнат опасните и изоставени лифтове на Витоша


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Ква зелена мафия?
преди 1 час
Харесвам 1 Не харесвам 0
Любимецът ви от Банкя се разбра с Цеко да му подари Витоша и да спрат лифтовете за да плащате спане на Банско, а те да прибират комисионна. Това стана много преди да има ПП (колкото и да ме отвращава вече Терзиев покрай зони, колела и др). Можеше да не инсценират симеоновския лифт, че не можел да работи и да не го спират, но тогава беше подходящо правителство на Пеевски (опс Главчев). Ако най-после има държава, мкоето ме съмнява да пишат предписание, да махат лифтовете и Цеко и Бойко с пръс у гъ
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 1 час
Харесвам 3 Не харесвам 0
а спаси София какво ще кажат за застрояването на Парк Витоша почти до Копитото?....
отговор Сигнализирай
12
Трябва
преди 2 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Да спасим София, от " спаси София"! Време е!
отговор Сигнализирай
11
6005910536510461
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 3
Бай ви Тошо си отиде преди 40 г. Хубави или не строените по онова време лифтове отдавна са за скрап. И не са виновни частиците, които отдавна со готови да построят не еидн или два лифта и влека. Зелената мафия, заедно със *** от ппдб няма да разрешат да се строи , каквото и да било. А софиянци им вярват и лапат мухи
отговор Сигнализирай
10
4
преди 2 часа
Харесвам 1 Не харесвам 1
През 70 те години бях студент в София и страшно много завиждах на софиянци за прекрасната Витоша и великолепните възможности за туризъм и спорт. От тогава съм почитател на ски спорта. И не мога да разбера, как софиянци се оставиха на шепа уж зелени измамници да ликвидират всичко изградено на Витоша. Ще махнат изгнилите влакове и какво?нищо. Бандата далавераджии ППДБ заедно с зелените мафиоти владее жълтите павета и докато те бъдат изритани няма шанс за никога.
отговор Сигнализирай
9
badabum
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
На база опитани досега със Спаси София - правете винаги обратнотона това, което те предлагат/подкрепят!
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 2 часа
Харесвам 0 Не харесвам 1
Жикайте чанга чунгите и за една вечер ги няма.
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 1
Гейския терор над софиянци продължава
отговор Сигнализирай
6
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 5 Не харесвам 1
Вместо ремонти и възстановяване на това богатство за София, всичко на скрап, частниците съвсем го затриха. Да се руши, що не, австрийски лифт за хиляди левове построи бай Тошо, беше лицето на София, чужденци и Бг от цяла България се возеха на него последна дума на модата. И за какво го спряха, заради строеж от затворен тип селища по тучни ливади, е после молове и какво ли не под него, а асфалтираните пътеки до лифта бяха разбити и влязоха в територията на селищата. Всичко е красота.
отговор Сигнализирай
5
анонимен
преди 3 часа
Харесвам 3 Не харесвам 0
Първо направете нови!
отговор Сигнализирай
Новини