BGONAIR Live

Хванаха водач на автобус от София до Казанлък да гледа порно, докато шофира ВИДЕО


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
анонимен
преди 6 часа
Харесвам 0 Не харесвам 0
15
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 10 Не харесвам 1
Трябва да има такъв ситуационен въпрос по време на интервюто за шофьори - ще гледате ли порно докато карате автобуса.
отговор Сигнализирай
14
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 1
Единствено ако го е пуснал за да го държи буден да не заспи зад волана,иначе не го разбирам това.
отговор Сигнализирай
13
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 13 Не харесвам 1
Фирмата е Юнион Ивкони - вчера имаше тема в редит.
отговор Сигнализирай
12
Бизнесмен с Ауди
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 5
Така. Няма значение дали е обикновен шофьор или бизнесмен. Може и цар да е, може и просяк да е. Няма никакво значение. Единственото което има значение е дали има скъпа кола. Значи това е което сега трябва да се провери. Ако се окаже, че има скъпа кола, трябва моментално да бъде освободен и държавата да му даде максималната субсидия, за да продължи да си я кара и да ни представя в добра светлина пред чужденците. Ако обаче няма скъпа кола, направо в затвора трябва да ходи, че да не пречи по шосето
отговор Сигнализирай
11
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
До: анонимен 5Бяха ми дали на една работа един лаптоп, които е бил на колежка и имаше всякакви лични неща в историята на браузъра, като търсене на маникюри, прически, влизания в тиндър и тн - даже не си беше направила труда да я изтрие.
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 3 Не харесвам 3
Лошо няма, трябва да се подкрепят родните филмопроизводители
отговор Сигнализирай
9
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 5 Не харесвам 2
На тази държава и трябва едно приложение за споделен транспорт, което да намира пътници и хората да си плащат за превода от шофьора с приложението, с което лека полека да фалираме автобусния.
отговор Сигнализирай
8
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 8 Не харесвам 0
Държавата ме задоволява редовно и не ми се гледат подобни неща
отговор Сигнализирай
7
анонимен
преди 7 часа
Харесвам 16 Не харесвам 0
То дали ще гледа порно или ще води безсмислени, безкрайни и *** разговори по телефона, е все тая. Всички водачи на МПС-та го правят. Вчера гледах една кифла: в едната ръка- телефон, в другата - чашка кафе, а волана го въртеше с лактите. Докато не ги глобяват като в Гърция с по няколко хиляди евро за това, няма да има ред.
отговор Сигнализирай
Новини