IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Тиха революция в Северна Корея


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

50
Язе
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
До Анонимен 71Шматка, представа си нямаш какво произвежда Сименс. Прахосмукачките са им хоби ;)
отговор Сигнализирай
49
Шоп
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 7
Не може да бъде верно това, капитализмът е отвратително нещо, не вярвам Партията да се съгласи така да предаде народа си в лапите на капиталистите.
отговор Сигнализирай
48
Молива
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 19
Северна Корея е в състояние да си произвежда всичко сама и е ядрена сила с която се съобразява дори Обонго , докато южна корея не може да произведе даже клечки за зъби и никои не се съобразява с тях.
отговор Сигнализирай
47
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 5
В Китай лятно време, има 2 часа обедна почивка, зимата час и половина. От деца, всички китайци спът на обяд, 95% от населението на Китай си спи по обед, в тяхнaто си chineese rest time, от момента в който се роди, до последния си ден на този свят /изключения правят най-големите градове, в които не навсякъде е така, но в тях да живеят 50млн. души най-много). Дали 15 мин, или час и половина, това си е тяхна работа, но 95% от китайците си спинкат по обед, след първите 4 часа труд. И естествено, след кратък обеден сън, работоспособността им в оставащите още 4 часа работа, е доста по-висока.
отговор Сигнализирай
46
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
В Китай почти никой не работи повече от 48 часа седмично. 95% от трудещите се не бачкат повече от 40 часа дори. Средната работна заплата в КНР, се очаква през 2015г. да задмине 900$. Онзи ден попаднах на видео клипче, в статия на известен западен вестник и сайт естествено, затова къде и как работели работници, произвеждщи компоненти и телефони на една известна американска компания, с една ябълка за лого Как те заспивали на работните места, от нечовешкия труд едва ли не. Това естествено доста ме разсмя.
отговор Сигнализирай
45
8
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
До АнонименНе търсят в кофите храна, щото нема бате.. Ако имаше храна в кофите знаеш ли какво щеше да е като някой си хвърля ***...
отговор Сигнализирай
44
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 6
Преди 10 години *** разправяха и за Китай така , биле роби падали от глад на работните места дето правят кастфоните.
отговор Сигнализирай
43
8
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Тоя е учил в гнилия запад, едвали е взимал пример от Китай...
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Да но тези не са будали като Източна Европа , няма да позволят да ги грабят.. Северна Корея е съгласна с обединение само ако САЩ напуснат Южна Корея с военните бази.. Тези нямат да направят грешката на ГДР.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 6 Не харесвам 1
Ще развиват частната инициатива, ако искат да оцелеят.
отговор Сигнализирай
Новини