IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Виетнам и САЩ – едно трудно извоювано приятелство


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

30
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Най големият приятел на Виетнам е сенатора Джон Маккейн,бивш пленник на виетнамците
отговор Сигнализирай
29
Не се забравя
преди 10 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
Госпожо, би трябвало да знаете приказката за Змията и Човека. Но ще Ви цитирам само, какво е казала Змията: "Докато аз си гледам скъсаната опашка, а ти гроба на убитото дете, ние приятели с теб, не можем да бъдем". Не смесвайте търговските и икономически взаимоотношения с някакво приятелство между народ, който е изгубил над милиони хора, убити от американците. Това е невъзможно.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Сега ще заобикалят Китай и им трябват бази. Между другото въпреки "американските санкции" на Виетнам им викат "Малкият тигър", защото успя да извлече най-доброто от капитализъм и социализъм.
отговор Сигнализирай
27
Ангел
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 8
Парите са над всичко за тези две държави а те правят бизнес за 20 трлн. $ годишно .Всякакви писаници за вражди са журналистически измислици.
отговор Сигнализирай
26
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 9
До ХА-ХА-ХА !Нито Куба, нито Виетнам са тръгнали да се прегръщат с Вашингтон------Тръгнаха и едните и другите...
отговор Сигнализирай
25
анчо
преди 10 години
Харесвам 19 Не харесвам 4
Таралеж за възглавница и кравар за приятел
отговор Сигнализирай
24
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Заобиколен начин да се каже "фасадно приятелство".
отговор Сигнализирай
23
до 148
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
Ще я заграждат ами няма да я гледат. Времето на империите отмина след края на втората световна война. Само руснаците не разбраха това и продължават да грабят територии от съседите си. На това трябва да се сложи окончателен край веднъж за винаги. Всъщност т.н. исконни руски земи са някакви 700 хил кв. км. и обхващат земите на т.н. Московия. до началото на 18 век в Европа днешна русия е позната под името Московия, а Петър първи подкупва картографите в Европа за да слагат надписа Русия на картите.
отговор Сигнализирай
22
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 3 Не харесвам 0
Ето от към Европа заградиха с Украина.Съюзяват се с Япония,Виетнам.В България щаб слагат,спират южен поток(да не мислите,че някой български политик го може?).Заграждат я Русия и накрая ще тръгнат от най-севрената и част уж с учение...
отговор Сигнализирай
21
Ванга
преди 10 години
Харесвам 7 Не харесвам 4
В 21 век една държава няма как да диктува цени на природни дадености.Русия ще бъде разпарчетосана от света заради благата и!Ще бъде изядена от останалите!!!!
отговор Сигнализирай
Новини