IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Русия не забравя героите си: Трябва да помним!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 14 Не харесвам 10
Ако не бяха руснаците сега *** щяха да се поздравяват със "Зиг хайл" а от задницте ви щяда да стърчат турски ***.
отговор Сигнализирай
13
фйфъу
преди 10 години
Харесвам 5 Не харесвам 8
До до 42744Хърватите също са на страната на Германия, също и Румъния, ама няма такова отношение към тях, да не говорим, че хърватите живеят в съвсем друг свят. Румъния губи Бесарабия, но взема цяла Трансилвания. Унгария също е на страната на немците и тя е в друга реалност, Италия има незначителни загуби. А ние губим и 30 000 души, след като обявяваме война на Германия. И не сме сред победителите, слага се точка на борбата ни за обединение и сега ама колко е велика Русия
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 20 Не харесвам 3
Кой каквото и да каже е без значение но едно е сигурно.И то е че руснаците са нация а *** са стадо ***.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 34 Не харесвам 2
Бившия доносник на ДС Иво Инджев -Одисей 1 отново яко заработва доларчета с плюене по Русия ,той човека има тренинг ,навремето заработваше рубли с плюене против омразния му тогава капитализъм и империализъм,абе (човека) си е намерил ниша в пазара .Иво мИнджев плюе срещу заплащане и преди и сега ,важно при него е кинти да падат,а съвест и морал за него са непонятни думи..
отговор Сигнализирай
10
Българин
преди 10 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
"Русия не забравя героите си: Трябва да помним!"А ние помним ли ,ние не забравихме ли героите си ? Да . Ние не помним ,ние забравихме ,защото така ни нареждат ,защото сме купени със "зелени пари".Една държава не тачи ли паметта на загиналите си воини вече не е държава.Русия не забравя героите си ,защото е велика държава.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
До охоПо план, след като положиха цветя пред паметниците на загиналите съветски войни и пред дома на Майя Плисетская в Мюнхен, "Нощни вълци" трябва да минат през Прага и едва след това да тръгнат към Берлин.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 28 Не харесвам 0
Повече от 25 милиона съветски граждани са загинали във Втората световна война и почти няма семейство, което да не е засегнато пряко от конфликта.
отговор Сигнализирай
7
до 42744
преди 10 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Защото сме участвали и на страната на Германия.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 10 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До Анонимен 8??????????????????????
отговор Сигнализирай
5
42744
преди 10 години
Харесвам 4 Не харесвам 7
До Анонимен 1,защо тогава де юре не сме сред победителите? Нас ни третират като победени при договорите
отговор Сигнализирай
Новини