IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

След поражението над ИД Сирия се изправя срещу кюрдите


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

16
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
Кюрдите пак в обичайната им роля на излъгани камилчета.
отговор Сигнализирай
15
шматка
преди 7 години
Харесвам 37 Не харесвам 0
Оффф пак ще освобождават РаккаМине не мине седмица и все се намира някой пак да го освободи
отговор Сигнализирай
14
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 40 Не харесвам 1
Започвате ли да стопляте кои ще са следващите гости Меркел?
отговор Сигнализирай
13
Б
преди 7 години
Харесвам 57 Не харесвам 3
До Ванга е казала вече!ох .... тя Ванга от как се спомина колко неща каза .....САЩ не се бутат на страната на Кюрдите открито, защото Кюрди има в Турция, Иран, Ирак, Сирия, Ливан и Палестина - общата омраза срещу САЩ и кюрдите може да обедини целия близък изток и тотално да унищожи доставките на петрол за САЩ и Европа, а това е чиста победа за Путин
отговор Сигнализирай
12
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 43 Не харесвам 17
Курдите са добре дошли в България. Тука ги обичаме и с радост ще им дадем 80% от територията си да си направят държава.
отговор Сигнализирай
11
Ванга е казала вече!
преди 7 години
Харесвам 42 Не харесвам 5
Защо се пънете и си чешете езиците. Нещата се движат по сценарии, чийто край е предизвестен от баба Ванга.
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 41 Не харесвам 1
Худ бай голям Курдистан и почивай в мир!
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 48 Не харесвам 2
Русия, Турция и Иран отдавна си разделиха Сирия в Астана.
отговор Сигнализирай
8
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 63 Не харесвам 1
САЩ, няма как да кажат нещо за своите цели и намерения в Сирия, по една проста причина - САЩ нямат политика в момента. Тръмп, говори едно, Пентагона прави друго, а трето върши ЦРУ. Почти сигурно е, че кюрдите ще изядат хурката, защото от Пентагона и ЦРУ, няма да рискуват заради тях да влязат във война с Русия, като при това загубят Турция.
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 7 години
Харесвам 74 Не харесвам 2
"Сега въпросът е дали САЩ са готови да се изправят срещу войските на сирийския президент Башар Асад и подкрепяните от Иран милиции. Кюрдите искат американците ясно да обещаят, че ще им помогнат да защитят завоеванията си."С какво спокойствие авторът описва ситуацията, сякаш сирийските войски са банда терористи намиращи се на американска територия. С каква лекота прегазването на международното право чрез насилствено откъсване на територия от Сирия бива маскирано като американска спаведливост.
отговор Сигнализирай
Новини