BGONAIR Live

С киното на Фасбиндер


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

1
анонимен
преди 10 години
Харесвам 1 Не харесвам 0
Ами.......ще напиша един коментар, че е срам да стои така.Поздрави от Пловдив - древен град с културни традиции, столица на културата - СРАМ!Едно кино няма като за свят, един филм, различен от американски екшън или боза за подрастващи.Като не пишете коментари, софиянци, препращайте ни панорамите - има кой да ги гледа тук
отговор Сигнализирай
Новини