BGONAIR Live

Приказка по Тарантино с "Имало едно време... в Холивуд"


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 14 Не харесвам 3
Критиците го бяга обявили за расистки и отвратително "бял" заради липсата на "тъмнокожи"
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 6 години
Харесвам 10 Не харесвам 20
Не, мерси. Предпочитам да гледам в ютюб филми на Мосфилм от времто на СССР и социализма. Другарят Сухов от "Белое солнце пустыни" с неговите лафове и диалозите в целия филм са ми много по интересни от напомпаните безсъдържателни циркаджии на Тарантино.
отговор Сигнализирай
Новини