IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Игнатов е "за" Азис, ако кара ромчетата да ходят на училище


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

116
Цвети
преди 13 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
*** народ, слаба държава и още по *** министър на образованието, ами дайте във всяко училище по една чалга певеца вместо учителка, та всичко да е наред...
отговор Сигнализирай
115
Българин
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 0
134 - който иска да живее като човек и европеец, никой не може да го накара да слуша съществото азиз, нито да се търкаля в боклеци.Но *** правят точно това, защото са ***, по-долна и от животните.
отговор Сигнализирай
114
Българин
преди 13 години
Харесвам 9 Не харесвам 0
От една страна министърът е съвсем достоен за своя премиер - *** до безобразие, неадекватен и ***, достоен единствено да копа компири.Но от друга страна - все пак не говорим за нормални ученици, а за чаавета. Простащината е типична за това племе. По-страшно е когато бели деца се кефят на гнусният травестит хомосексуалист азис.
отговор Сигнализирай
113
ОСТАВКА !!!!!
преди 13 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
ОСТАВКА ЗА ТОЗИ *** СЕРГЕЙ ИГНАТОВ !!! ДЕЦА ТАНЦУВАТ НА ГЕЙ ПОРНО И ТОЗИ ДРЪВНИК СИ МИСЛИ ЧЕ НЯМА НИЩО НЕРЕДНО !
отговор Сигнализирай
112
!!!
преди 13 години
Харесвам 18 Не харесвам 1
Хора, за това изказване на министър Игнатов - да му поискаме ОСТАВКА!!! Дори само тези негови думи стигат, без да броим позицията му на измиване на ръцете заради Студентския град! Не може в името на постигането на някаква цел да се дава всичко без задръжки, защото това е... проституция. Българският народ не е такъв!
отговор Сигнализирай
111
мак
преди 13 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Ако, според Игнатов, чалгата е единствения начин да се вкарат циганчетата в училище, значи господинът не става за министър. Те да слушат каквото си искат, но само в свои "***" училища. Не може училището да налага чалга на други деца, понеже, видиш ли, *** я обичат.
отговор Сигнализирай
110
Анонимен
преди 13 години
Харесвам 19 Не харесвам 1
Явно стана модерно да се толерира *** , после да не се учудим като споменат някъде в медиите че сме били *** държава. Точно в такава се превръщаме постепенно.
отговор Сигнализирай
109
rumen221
преди 13 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
РИМЛЯНСКА БЛАГОДАРНОСТ ЗА МИНИСТЪРА- Като чула мнението на Мнистъра, кака Айше *** поискала най-доброто за министъра:- НА МИНИСТЪРА ДА МУ СЕ СЛУЧИ НАЙ-ХУБАВОТО ДА ГО ЦУНКА ПО ВРАТЛЕТО ДЪЛГО ДЪЛГО МОЙТО АСАН НА ТРИ ГОЛЕМИ МААСТИКИ
отговор Сигнализирай
108
rumen221
преди 13 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
ЗА РИМСКАТА ДИВАЩИНА- ПО КОНСТИТУЦИЯ ОТГОВОРНОСТТА ЗА ПОВЕДЕНИЕТО И ИЗДРЪЖКАТА НА ДЕЦАТА, ДО ПЪЛНОЛЕТИЕ 18 г, Е ЗАДЪЛЖЕНИЕ НА РОДИТЕЛИТЕ ИМ - НЕ НА ДЪРЖАВАТА!!!Нека видим днешната трактовка на бг. Закони - Семеен кодекс: Чл. 6. (1) Брак може да сключи лице, навършило осемнадесет години.(2) По изключение, ако важни причини налагат това, брак може да сключи и лице, навършило шестнадесет години, с разрешение на районния съдия по постоянния адрес на лицето. (3) Районният съдия изслушва двамата встъпващи в брак, родителите или попечителя на непълнолетния. Просто е да се запише ал.4 и 5:ал. (4). - ЗА НЕЗАКОННО СЪЖИТЕЛСТВО НА СЕМЕЙНИ НАЧАЛА С ЛИЦЕ ОТ 16 ДО 18 ГОДИНИ ЗАТВОР ОТ 3 ГОДИНИал. (5). - ЗА СЪЖИТЕЛСТВО НА СЕМЕЙНИ НАЧАЛА С ЛИЦЕ ПОД 16 ГОДИНИ ЗАТВОР ОТ 5 ГОДИНИ КОГАТО ЛИЦЕТО ПОД 16 ГОДИНИ ЗАБРЕМЕНЕЕ, ЗАТВОР ЗА БАЩАТА ОТ 10 ГОДИНИ...В затвора ще го научат Защо педофилията е лошо нещо!!!
отговор Сигнализирай
107
Калата
преди 13 години
Харесвам 30 Не харесвам 0
Г-н Игнатов, Ваше е задължението да вкарате *** в училище. В противен случай отстъпете мястото си на Азис. Току-виж той се справил по-добре /за жалост/.
отговор Сигнализирай
Новини