IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Хем администратор, хем артист - хич не е лесно!


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
#9 ще има стига да се изпипа малко ,и всички ,които уж Джаро е убил да се окажат живи, а Попов да излезне баш мафиота ,бачкащ под прикритие ,като полицай!Ей тва ще е най главозамайващия обрат в историята на сериалите в стил совите не са това ,което изглеждат!
отговор Сигнализирай
7
златка
преди 12 години
Харесвам 6 Не харесвам 8
кво стана със стоичков ще става ли министър?
отговор Сигнализирай
6
отчаян гербераст
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
5
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 10
Така като я гледам тая криминална мазна физиономия ,ми хрумна една идея за сценаристите ,накрая да се окаже ,че Попов е гадния а Джаро е добрия !Добър и интересен обрат ще е!
отговор Сигнализирай
4
.
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 23
Много зло лъха от това лице...
отговор Сигнализирай
3
Патриот
преди 12 години
Харесвам 9 Не харесвам 15
Джаро и куката правят целия сериал ,останалите са много зле като ,а Мартин е имам чувството ,че са го забрали някъде случайно от улицата ,тва момче не може да играе дори за да си спаси живота!
отговор Сигнализирай
2
само питам
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 17
Що ми се струва, че Владко тича в лявата лента? С тази една туба гел на главата, бетер Кристиано Роналдо е!
отговор Сигнализирай
1
Водния мс
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 37
Изключително слаб актьор !
отговор Сигнализирай
Новини