IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Бетоновоз уби туристка. Шофьорът бягал от жандармерия


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

66
морски вълк
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 2
В БГ-то са прости до кости.Затриха си единствения поминак- туризма. Сега, за да ядат, трябва да работят и да произвеждат.А те това не го могат.Ха ,ха,ха. ***.
отговор Сигнализирай
65
до 36
преди 14 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Ми няма да се занимава с ПРЕСТЪПНА ДЕЙНОСТ и ще си търси работа другаде.Все едно наемен убиец да се измъкне, след като е застрелял детето ти (или някой твой близък), с "Не вини мен, ами шефа ми, който ме нае да ги застрелям. Сорка!"
отговор Сигнализирай
64
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Сега ли се сетихте да пуснете новина, която въртят по емисиите от 24 ч.??? Голям сайт сте!
отговор Сигнализирай
63
Анонимен
преди 14 години
Харесвам 16 Не харесвам 0
Туризъм в България -с бетоновози...........до тук бяхме !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
отговор Сигнализирай
62
до 62
преди 14 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
А виждам и автомобили с надпис "полиция" но вътре няма полицаи, а само *** с униформи
отговор Сигнализирай
61
DUBLIN
преди 14 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
PROSTOTIQ,PROSTOTIQ,PROSTOTIQ-BEZ KRAI.
отговор Сигнализирай
60
до 56
преди 14 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Ами то може и някои нафиркан да се оправдае че кара с 200 защото го гонят "мутри"... Правел го е за пари, предишни години им плащаха по 50-70 кинта на курс в Сл.Бряг когато беше "забранено" да се строи! Забраната работи на принципа наши и ваши... нашите си сторят целогодишно и са готови за следващия сезон, другите им се пречи и се отстранява конкуренцията.
отговор Сигнализирай
59
Сляп
преди 14 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Ти май не си виждал Автомобили с надпис Жандармерия и не пиши Глупости.
отговор Сигнализирай
58
upo
преди 14 години
Харесвам 29 Не харесвам 0
Дошла е да почива горката туристка в освободена зона от закони,а не в правова и уредена европейска държава !!! Мир на праха и !!!!
отговор Сигнализирай
57
до 56
преди 14 години
Харесвам 21 Не харесвам 0
Шофьора на бетновоза можеше да спре на палката и после шефа му да се оправя.... сега той ще лежи в пандиза, а шефа му ще лежи на плажа...
отговор Сигнализирай
Новини