IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

Трима са убити, над 140 ранени при експлозиите в Бостън


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

106
ot 135
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 2
о да, америка ще ги нападнат. те правят планове за това от години. израел и САЩ ще нападнат иран и ще въвлекат други народи, включително нас. после русия и китай ще се намесят в конфликта и това ще е края за жалкия американски паразитизъм
отговор Сигнализирай
105
Маймун Обамов
преди 12 години
Харесвам 8 Не харесвам 3
Хизбула са виновни, обявявам война на Иран!
отговор Сигнализирай
104
vladimir.dzhadzharov
преди 12 години
Харесвам 4 Не харесвам 6
Защо ми се струва, че този атентат ще бъде по-скоро свързан със Северна Корея ,а не с Близкия Изток. Дано не се окажа прав! Жалко за гражданите на Бостън, но няма вариант ,в който ти ДА БИЕШ НЯКЪДЕ и после да очакваш ,че противника ти ще си мирува спокойно и кротко.
отговор Сигнализирай
103
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Обама: В отговор на терористичния акт, извършен неясно от кого, ние ще извършим свирепа бомбардировка, няма значение над кого.
отговор Сигнализирай
102
аз
преди 12 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
До Анонимен ***, хората умират и са ранени, ти за политика ми говориш! Пълен ***
отговор Сигнализирай
101
До 132
преди 12 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
Абе *** грозна овца я марш и не ми давай тон в живота!
отговор Сигнализирай
100
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 6
Веднага да се раздадат кърпички на герберастите, техните господари са в беда!:)
отговор Сигнализирай
99
100 до 117
преди 12 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Това, което не разбирам е, защо се приравняват обикновените хора с решенията на шепа управници, действащи по свое усмотрение. Значи - американците, излезли на маратона, погрешно вярват в доброто и е правилно да се радваме за смъртта на загиналите? Но те са граждани на една държава. А същите хора, които се радват сега, не приемат да понесат отговорност за делата на нашите управници, които вършат зло. Всички американци са виновни за политиката на САЩ, но никой българин за нашата? Къде е логиката?
отговор Сигнализирай
98
морски
преди 12 години
Харесвам 22 Не харесвам 0
Всички тези жертви се пишат на сметката на американското правителство.
отговор Сигнализирай
97
SPOILER ALERT!
преди 12 години
Харесвам 13 Не харесвам 0
Приятелски огън.
отговор Сигнализирай
Новини