IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Киев: Чрез федерализация Москва иска да разцепи Украйна


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

5
КРИЗАТА В УКРАЙНА
преди 11 години
Харесвам 18 Не харесвам 0
тепърва ще се разгори. Като усетят по джоба си какво ги чака просто ще има още не една "революция" тази година. Ако Украйна остане цяла това ще е цяло чудо. РУСИЯ ще си прибере изтока с авиационната и космическа промишленост, а на ЕС ще остави да хранят "западняците" селяни от ЛВОВ
отговор Сигнализирай
4
Виктория Нюланд
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 2
Откакто Яц (Клоун) пое контрола Украйна се превърна в разграден двор, където дори хора като Клич (***) имат шансове да намажат президентското кресло. И не забравяйте, f_ck the EU.
отговор Сигнализирай
3
Един
преди 11 години
Харесвам 20 Не харесвам 1
До АнонименАми те тези на Майдана са си фашисти. Преди по време на Втората Световна Война, териториите на сегашната Западна Украйна са били фашистки бастион. Всъщност такава страна като Украйна няма, нещо като Македония. Има руснаци на изток, и крайнодесни поляци на запад. Най-умно е да я разделят тази измислена държава и да се приключва.
отговор Сигнализирай
2
Анонимен
преди 11 години
Харесвам 22 Не харесвам 2
"Според "Независимая газета" преговорите не са довели до пробив, но САЩ ще бъдат принудени да се примирят с влизането на Крим в Русия."Значи да очакваме, че тъпата ***, натовския хомосексуалист и брюкселските травестити ще спрат да спамят ефира с папагалските си призиви.
отговор Сигнализирай
1
мужик
преди 11 години
Харесвам 3 Не харесвам 20
Тия на снимката са току-що изтрезняли.Ега ти масовото излъчване на простотия!
отговор Сигнализирай
Новини