IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Цветан Василев сезира прокуратурата за набедяване


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

259
ViturStSt
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
Опорните точки за деня(нашите послания)1. Василев няма от какво да се притеснява.2. Най-нормалното нещо е да си потърси правата(На това, че сигналут е законен и няма нищо незаконно в данъчна проверка не отговаряйте)3. Зад сигнала стои крагът капитал и най-вече Прокопиев понеже завижда на Василев(това го повтаряйте най-много.Капитал Прокопиев, Капитал прокопиев да се набива)4. На това, че медииният кръг на Василев/Пеевски е маааллко по голям от вестикът и половина на Прокопиев не отговаряйте)
отговор Сигнализирай
258
ViturStSt
преди 12 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
До kolio mamatДенят в който изпадна до там да си вадя очите по форуми за жълти стотинки, ще е денят в който ще си прережа вените, уверявам те.а ти не си ли и silvi_milvii от vesti ?
отговор Сигнализирай
257
kolio mamata
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 2
До ViturStStСтраната я съсипа шефа ти ! :)
отговор Сигнализирай
256
ViturStSt
преди 12 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
До атанаскаСтраната не я ли съсипа Василев с фалити на банки и невърнати кредити?
отговор Сигнализирай
255
атанаска
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
На Прокопиев все някой му пречи, а той и кръгът "Капитал" съсипаха страната.
отговор Сигнализирай
254
viking
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
Василев няма от какво да се притеснява и какво да крие, постъпката му да сезира прокуратурата е съвсем нормална и адекватна, щеше да е по-странно ако не предприеме мерки за случилото се,сега Протестна мрежа да му мислят!
отговор Сигнализирай
253
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 0
Списание Иконъмист" публикува наскоро блог пост относно този сигнал, подписан с инициали G.K.", което Капитал" мащабно отрази. Авторът Георги Кънчев е публикувал съответната статия на личния си сайт, където ясно се вижда, че е сътрудник на Икономедиа"."
отговор Сигнализирай
252
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Връзката на сигнала с Икономедиа" е пределно ясна както от материалите, използвани за подготвянето му, така и от кампанията по неговото промотиране в публичното пространство. Един от вносителите на сигнала е Николай Стайков - бивш заместник-главен редактор на Капитал" и бивш изпълнителен директор на фирма Финсити" - част от групата на Икономедиа". Вносителите на сигнала, по техни думи, са използвали разследвания на вестниците Капитал" и Дневник" като доказателствен материал". Списание Иконъмист" публикува наскоро блог пост относно този сигнал, подписан с инициали G.K.", което Капита
отговор Сигнализирай
251
Moist Vagina
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 3
До АнонименАз мисля, че не само той, а всички други ще се защитят и ще се помъчат да осъдят протестна мрежа за клеветите, които им нанесоха . Това би било най - адекватното нещо на света !
отговор Сигнализирай
250
Анонимен
преди 12 години
Харесвам 0 Не харесвам 5
Цветан Василев е длъжен да се защити от компроматите и доносите на Иво прокопиев и сие.
отговор Сигнализирай
Новини