BGONAIR Live

4 години зад решетките за укриване на ДДС


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

2
бг
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
Аман от мошеници и тарикати в тази държава.А иначе като ги питаш все държавата им е виновна.Държавата сме всички ние.Стига андрешковци!
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 9 години
Харесвам 1 Не харесвам 1
По принцип в "авторитарните държави" за толкова голяма злоупотреба режат тиквата... Ама ние не сме такива лоши хора! Ние сме либерало-демократи!
отговор Сигнализирай
Новини