Брутален педофил, насилвал месеци наред родната си дъщеря е бил арестуван от полицията в айтоското село Караново.
35-годишният насилник Живко Петров е арестуван, след подаден сигнал от бабата и майката на 9-годишното момиченце.
С разпореждане на районния съд в Айтос, педофилът е оставен зад решетките с постоянна мярка "задържане под стража", която бе потвърдена и от Окръжните магистрати в Бургас.
Съдът мотивира решението си с опасността, че Живко може да повлияе на дъщеря си и да я накара да промени показанията си.
Всички в малкото село Караново са потресени от бруталната гавра с невръстното момиченце. Никой не предполагал, че зад стените на дома, в който живеели семейство Петрови се случват извращения между баща и дъщеря.
Майката Мария също не подозирала на какво е подложено детето й. Момиченцето мълчало и не казвало на никого, защото бащата го заплашвал, че ако проговори ще се случи нещо ужасно на майка й, както и с нея самата.
Извращенията излезли на бял свят преди броени дни, когато детето не издържало и споделило с баба си.
Възрастната жена пък от своя страна веднага казала на майката и двете бързо отишли в полицията.
Педофилът-извратеняк бил закопчан веднага, а детето е изпратено при психолог. Според събраните до момента данни от разследващите, сексуалните посегателства са продължили поне 4 месеца.
В деня на ареста съпругата Мария разбрала, че е бременна в трети месец, но казала пред съседи че ще направи аборт.
"Жената е много разстроена, самообвинява се, че нищо не е забелязала по-рано и сега не иска да роди друго дете от този изверг. Не знаем дали бащата е признал, но в селото се говори, че не е отричал. Дори се разчу, че се оправдавал, че не е насилвал детето, а всичко, което са правели било по взаимно съгласие. Казвал, че имали много специална връзка", разказаха потресени съседи пред "Монитор".
Семейството живеело повече от скромно, а родителите работели основно сезонна работа през лятото. Този сезон бащата се цанил в Слънчев бряг като сервитьор в голям хотел и си идвал веднъж в седмицата само за почивните дни. Ако обвиненията срещу него бъдат доказани, го грози затвор от 2 до 8 години.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Н. Стойков: Под 50 долара за барел може да падне цената на петрола при по-дълбоко дъно
Химическата индустрия в Германия търси изход от кризата
Регионализацията - ключът към по-силна стартъп екосистема в България
Ударът на Тръмп по Венецуела насочва фокуса към най-големите петролни резерви в света
Заплахата на Тръмп за анексиране на Гренландия помрачи повечето борси в Европа
Четири лесни стъпки за овладяването на Гренландия, които САЩ изглежда са започнали
Дронова атака срещу петролен танкер в Черно море
Животът на три зодии се подрежда отлично след 8 януари
От дипломация към доминация: Тръмп и предизвикателствата пред световния ред
Звезда на Реал Мадрид удари рамо на Винисиус
Венци Стефанов с голяма новина за Славия
Дузпата на Турицов остави отпечатък върху ЦСКА
Людовика Павани
Ливърпул избра Юго Екитике за №1
Обявиха какво е състоянието на Боби Михайлов
Дневен хороскоп за 8 януари, четвъртък
Лесна питка за Бабинден
Зимна промоция на „България Еър“ с отстъпки до 35% за 12 дестинации
Само месец остава до най-личния концерт на Николина Чакърдъкова
Смяна на професията след 40: Съвети, които ще са ви от полза
Лесен 3-дневен детокс след празниците
Мицкоски се жалва от България: София иска цялостно предефиниране на македонската идентичност
Периодът на двойно обращение на левове и евро няма да се удължава
Зеленски се оплака: ЕС не ни казва как ще ни защити от Русия
Астрономи от Варна: Тази вечер ни очаква рядко астрономическо зрелище
17-годишен ученик направи приложение за еврото: Eurobuddy
Експерти съветват къде и как да инвестираме през 2026
Под пустинните пясъци на Южен Египет откриха византийски манастир
Британски учени с революционно откритие за живота след смъртта
Гигант се издигна над марсианските облаци: Какво видяха учените на Червената планета
НАСА се опитва да спаси обречения телескоп Swift
Професиите на бъдещето: Как ще изглежда ИТ пазарът след 2030 г.